görsel

http://www.haberturk.tv/g...aylasima-polis-incelemesi
ellerinde silah niyetine boncuklu tabanca tutan ergenlerdir.
ülkesi için canını ortaya koyabilecek kahramanlardan ikisidir. fakat yaptıkları biraz abartı olabilir kimse kimseyi tehdit etmemelidir.
Haklıdırlar.
Evetle Haydutlar cennetine açılan kapıyı koruyorlar.
Az kaldı. Kanun manun yok. Bam bam bam.
akit zihniyetinin sembolik portresidir. ışte bunlar gibileri oy kullanma hakkına sahip!
bitch..
Iki tokat vursan it gibi kuyruğunu kıstırıp kaçacak piclerdir.
Çomardır sahipleri tasmalarini çözdüğü için sağa sola salça olmaktadırlar.
adres verelim mi? şeyliktir. koyunluk. iki koyunu da güdemeyeceksek..
bekleriz kardeş.
Gerçekten gülünecek bir durum, ülkemin değişmez müptezelleri.
o işler silah ile fotoğraf çekilip tehdit etmekle olmuyor.

hayır oyu ağır bastığı zaman g*tünüze girmiş olan namluları göreceğiz.
Bu vitaminsizler tek başına yavru kedi gibi olurlar yanlarında emanet olmadan veya sayıca fazla olmadan da kavga edemezler, götleri yemez.

Aq karı kılıklı vitaminsizleri.
Sedat pekerin gecenlerde acikladigi onlari sokaklarda bekliyor olacagiz seklindeki tehdidini ciddiye almis, sedat reislerine bagliliklarini sunmus iki cahil birey eylemi. Bunlardan cok var malesef. Bagimsiz dusunme, anti tez uretme, tartisma, kendi hayati icin deger yaratma gibi dert ve becerileri yoktur. Ornek alma, taklit etme, emir alma gibi fantezileri vardir. amaclari sosyal medyayi kullanarak mahallede prim yapmaktir belki birkac kezbana karsi poz kesmektir yoksa refarandum falan degildir. Cok buyutmemek gerekir.
Kiralık beyinli ergen desek daha iyi olur. Küfüre gerek yok.
(bkz: yol olur)
bunları en iyi açıklayan kelime varoştur.
Şahsen ben Hayırcılara karşı şiddet kullanmayı kesinlikle tasvip etmiyorum fakat hayır diyen karanlık ve faşist zihniyetle farklı yöntemlerle mücadele edilebilir, mesela hayır diyenlerle iş ve sosyal ilişkileri kesmek gibi.
anasını da alıp gelsin farklı bir şey deneyeceğim. hayır dedikten sonra da sokaklarda olacağız merak etmesin.
Müftünün karısı hikayesini hatırlattı nedense.