bugün

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" hadisini iplemeyen saray fetvacısının şaşırtmayan fetvası. AKP'ye oy vermeyen cehenneme gider konulu fetvasını da yakında bekliyoruz kendilerinden.
Birilerini destekleyeceğim diye dinini satanın ve buna hoca diyenin aklını…
Nerede Ebu Hanife, nerede bu.
Hahaha bu şarlatanlar ayet bile uydurur saltanatlar sona ermesin diye.
Yavşak yalaka. Senin inandigin allah ile benim inandigim allah asla ayni olamaz. Senin allahin para ve guc olmuş. Benim inandigim allah her kosulda dogruyu emreder.
Görsün işte insanlar.
Neymiş fetvası?
niye şaşırdınız ki? tarih bu cibiliyetsizlerin buna benzer hikayeleriyle dolu...
Dini oyuncak etmişler, susta bari günaha girme.
Hahahahasiktir.
Bu gibilerle aynı cennete gideceğime cehennem daha evladır. Hiç değilse günahkar olarak yanmak, şerefsiz olarak cennete girmekten daha onurlu. Ebu cehil bile daha delikanlı olmalı bunlardan. Ulan! peygamber düşmanını kepaze herifi dahi yücelttirdiniz ya bana, allah'ınızdan bulun. Yani tayyip'inizden. Malum; bütün vasıflarını taşıdığını düşünüyorsunuz ya.
Hayrettin hayrettin anı dotu kaybettin diye bagirirdik eskiden tribunlerde.o aklima geldi boyle deyince.
(bkz: ebu cehilin torunu)
islamcıların islam ne yapmayın derse yaptığı günleri görüyoruz.
Bunlar iyice kendini şaşırdı.
Allah'a, kitaplarına, peygamberlerine (son kitap Kur'an, son peygamber Hz Muhammed) öldükten sonra dlrilmeye, hesap vermeye, cennet-cehenneme inanan biri olarak; bu insanlarla aynı dinden değilim ve bu insanlarla aynı yerde namaz bile kılmamak, bu anlayışın hakim olduğu diyanet (ki bu vb şirk sapkınlık kâfirlik söylemi karşısında susması yüzünden) kontrolünde ki camilere gitmeyi bıraktığım için Allah'a şükür ediyorum.

HUD SURESi AYET 112
"Emrolunduğunuz gibi, Kendi, kendinizi dahi aldatmayan Doğrulukla, Dos Doğru ve Dürüst olun,
Allah Her işinizde yaptıklarınızı görendir, “ der.

iSRA SURESi AYET 80
" Rasulum Onlara deki, Gireceğiniz yere Dürüstlükle girin, Yapacağınız işe Dürüstlükle başlayın,
Çıkacağınız yerden Dürüstlükle çıkın, Yapacağınız işi Dürüstlükle yapın,” der,

BAKARA SURESi AYET 195
"Her türlü hareketinizde, Doğru ve Dürüst davranın, Çünkü Allah, Doğru ve Dürüstleri sever,
Kendi Kendinizi aldatmayan Doğrulukla ve Dürüstlükle Yaşayın, islam Dininin Yolundan ayrılmayın,
Her şeyi yapamazsınız, iyi ve yararlı ameller, işler yapın “ der,

HAC SURESi AYET 30
Yalan Konuşmaktan, Aldatıcı olan Sözlerden ve Fiiliyatlardan Sakının,”der,

BAKARA SURESi AYET 42
"Hak olanı, Hak olmayanla, Haksızlıklarla, Batıl olanla karıştırmayın, Hak Olanıda, Gizlemeyin,” der,

NAHL SURESi AYET 94
"Yeminlerinizi, Birbirinizi, aldatmak Vasıtası yapmayın, Yeminlerinizle Fitne Fesada Yol açmayın, ” der,

AHZAB SURESi AYET 23
"Allaha, Rasulune, islam Dinine iman eden Müminler Onlardırki, Verdikleri Söze Sadakat gösterirler,” der,

AHZAB SURESi AYET 70 ve 71
"Ey Allaha ve Rasulune, islam Dinine iman eden ve ibadetlerini Yapan Mümin Müslümanlar,
Allah Zül Celalin Sevgisini, Şefkatini, Şifasını, Hidayetini, Bereketini, Rahmetini Kaybetmekten Korkunki,
Rasulu Muhammed Aleyhisselama itaat Edinki, Sağlam Söz Söyleyinki,
Allah Zül Celalde, Sizin işlerinizi yoluna koysun, Günahlarınızı Sizi Af ve Mağfiretle Bağışlasın" der.

YUNUS SURESi AYET 89
Allah Zül Celalin Yolunu inkar edenlerin, Yoluna Sakın uymayın,
Allah Zül Celalden ve Rasulunden Aldığınız Doğruluğa Devam edinki, Allah Zül Celal Dualarınızı kabul etsin,“der,

Fussulet 30
Rabbimiz Allah’tır!” diye ikrarda bulunup, sonra da özde ve sözde dosdoğru olarak inanç, amel (yapılan işler) ve ahlâkta sapmadan doğru yolu tâkip edenlerin üzerine melekler iner ve şöyle derler: “Korkmayın ve üzülmeyin! Size va‘dolunan cennetle sevinin!”

Allah, islâm dinini müslümanlardan korusun.
Bunun için Allah "Kur'an benim korumamda" der, bu sözü hristiyan yahudi ateist vb inanç-inançsızlık içinde olanlar için değil, bizler için der.
Şeytan bunu görüp hayretler içerisinde izlemiyorsa ben bir şey bilmiyorum…

Pes.

Saygılar sunuyorum azizim…