bugün

queen dinlemek
her şeyden önce kendin olmak kendini sevebilmek.
- aşık olmak. bu her şeyi güzelleştirebilir.
- bütün kalıplardan sıyrılarak genel doğruları umursamadan kendi doğruları için yaşamak. hayallerinin peşinde koşmak. ama hiçbir zaman büyük beklentiler içinde olmamak, ufak tefek şeylerle mutlu olmayı bilmek.
- insanlara sevgiyle yaklaşmak. hiçbir şeyden nefret etmemek huzuru getirecektir emin olun ki.
- seveceğiniz şeylerle uğraşmak, istediğiniz enstrümanı çalmak, istediğiniz işi yapmak.
kendini ve herkesi olduğu gibi kabullenmek ve sevebilmek.
sevdiklerinle beraber güzel bir gün geçirmek ...
Sevmek, sevilmek, sevişmek.
mutlu olmak için yaşamak.
herhangi bir hasteneyi ziyaret etmek yeterlidir!
mutlu olmak için hiçbirşeyle meşgul olmamak gerekir.
hayatta yalnız olduğunu bilmek (daha sonra hayal kırıklığına uğramamak için çok önemli) kimseyi kendinden daha çok sevip kimseye kendinden daha çok değer vermemek unutmayın herkes ama herkes birgün sizi bırakıp gidebilir o verilen sözlerin hiçbir önemi yoktur benim başıma gelmez x kişi beni çok seviyor bana tapıyor o beni asla yalnız bırakmaz hep benimledir demeyin en büyük hatanız olur.Bir de ne olursa olsun kimseye kızgınlık duygusu beslemeyin onun yerine ders çıkarın.
hayatı çok da ciddiye almamak.
benim için uzun yola çıkmak.
gidip önce annenizin yanağına sonrasında da babanızınn yanağına birer öpücük kondurmak.
beklentiler ne kadar az ise hayal kırıklıkları da o kadar azdır.velhasıl beklentilerinizi asgariye indirin.
friends izlemek.
yemek üstü güzel bir türk kahvesi yapıp mis gibi kokusunu içe çekerek şöyle bir uzanıp püfür püfür esen balkonda (yanında mümkünse çiftekavrulmuş lokum yahut bitter ile)içmek... ömrü uzar adamın vallahi!
hiç bir şey düşünmeden çimlere uzanıp fiskiye sesinde yıldızları izlemektir mutluluk.
kimisi için bir dilim ekmeğe ulaşabilmek, kimisi için lüks bir arabaya sahip olmaksa mutluluk; o zaman beklentilerimizin karşılanmasını maksimize edebildikçe daha mutluyuz.
sigarayı bırakmak, sonra hata yaptığını anlayıp büyük bir aşkla geri dönmek.
niyet çekmek.
minimum beklenti - maksimum çaba dengesini sağlamak.
beklentileri azaltmaktır.
kucuk seylerle mutlu olabılmeyı ogrenmek.
takıntısız olabılmek.
sevdıgınız bır arkadasınızla konusmak. ama mutlaka telefonda, sesı duymak onemlı olan.