bugün

hepsi geçer.
hallolur.
hep böyle olmayacak ya.
bana çözüm bul. (patronu zükücem az kaldı)
Benim sorum değil.

--spoiler--
Ama akıl verip yada anlatıp destek olmaya çalışan yada öyle gösterip sonradan bu kelimeyi söyleyen kaşarlara.
--spoiler--
Olumlu ya da olumsuz mutlaka dönüş yapacaz.
"ben hastaymışım."dır.

anneden duyulduğu takdirde kendini yere atıp ağlama isteği uyandırırken güldürüp amaaaan geçer geçer dedirtir. zor be.
iyiler kazanırdır.

zira filmlerde hep iyiler kazanıyor ve insanlarda buna bel bağlayıp inanıyorlar.

birnevi umut pompalıyorlar gel de sinirlenme şimdi.
samimiyet içermeyen her cümle.

samimiyet önemli. en basit cümleleri bile anlamlı hale getirirken, binlerce cümlelik bir yazıyı anlamsız hale getirebilir samimiyet.
senden bık bık olmaz.
ondan ıbıdı olmaz.

sana mı kaldı lan milletten ne olup olmayacağı?!
Bakarız. (asla bakılmaz)

Çok iyisin, iyi birisin. (hayır, hayır kesinlikle değilim)

Güzelsin. (hayır, hayır kesinlikle değilim.)

Kendini acındırıyorsun/ (sana) üzüldüm. (kendimi acındırmıyorum. Olanı anlatıyorum ve siz bana üzülme gereği duyuyorsunuz. Bir şeyler için bana üzülmekten vazgeçin ki ben de kendime üzülmek için neden bulamayayım)
"istemiyorum." veya "bitti." şeklindeki tek kelime ile her şeye nokta koyan cümleler.
arkadaş olarak görüyorum. Hayır yani elti olarak bile gör yenge olarak gör arkadaş olarak görmek nedir. Niye yanlış anlamıyorsun ki beni.
Genel olarak insanların düşüncelerimi önemsemeden kendi isteklerini dayatmasını sevmiyorum.
ama... olan cümleler çünkü başında ne kadar güzel cümleler söylenirse söylensin hepsini siler atar.
her konuşmanın, anlatımın başında, ortasında, sonunda neden kullanıldığı 1 türlü çözülmeyen anlamsız: "ondan sonra".

nedir bu kardeşim, neden sonra, neden 10'dan sonra, neden, niçin, nasıl?
Hertürlü keşke kelimesidir. Evet.
yalandan nasılsın , iyi misin gibi laf olsun diye söylenen cümleler.
Ben demiştim.
Kesin öyledir.
senin yerinde olsam şöyle yapardım böyle yapardım cümleleri. hiç sevmiyorum. böylelerine , benim yerimde olmadığınıza göre kendinize saklayın cümlenizi demek istiyorum. zaten zor öz güven kazanmış biriyim amk.
"önümüzdeki maçlara bakıcaz."
emir cümleleri, emrivaki cümleleri ve her ne kadar benim de kurmuşluğum olsa da "ben ayrılmak istiyorum."
*haber veririm ben sana. (vermedi)

*bakarız kanka ya. (bakmadı)

*sen bilirsin.

*ok.
" ben dememiş miydim ? " cümlesidir.
sizden de bir şey istenmiyo, istediğimize de pişman ediyosunuz denmesi.

(bkz: daha ne yapalım)
her karanlığın ardında bir aydınlık olduğu safsatası.
Bilmiyorum,bakarızdır.