uyandığın zaman kahvaltı için; yazın da kışın da sebzeni koparıp yiyebileceğin, aynı şartlarda havuza da girebileceğin, sessizlik içinde dinginliğin tadını ömür boyu sürebileceğin bir ev.
hayalimdeki ev aslında tipik bir alaska evi doga görünümlı ve su ve elektrik gibi şeyleri doğal yollardan sağlayan şömüneli ormanlık alanda bir yerde.
görsel
görsel
Sanırım iki özellik yeterli, ilki içini ve kendisini tamamen kendi birikimimle karşılayabilmek ve ikincisi ise taştan yapılmış, izole ve yeşiller içinde bir ev olmasıdır.
görsel
görsel
görsel
Içinde aile denilecek kadar üye olması yeterli bence.
Bahçesinde meyve ağaçları bulunan, kapının hemen önünde begonvil ağacı olan, mütevazı döşenmiş, taş ya da ahşap yapıya sahip küçük bir köy evi.
Eski bir Rum evi...
görsel
her insana göre değişkenlik gösterir.

Birçok güzel ev görüyorum, keşke benim olsa diyorum, sonra evimi düşünüyorum, yok yok evim en güzeli diyorum.
Benim renklerim, benim dokunuşlarım, benim dekorasyonum, huzurum, keyfim, gizli bahçem, prozac'ımm.
Galiba şanslıyım, hayalimdeki evdeyim...
4.5 milyon euro, lizbon da (eve geri dönmek istiyorum)
https://casa.sapo.pt/comp...de-santa-catarina-(alges)-perto-transportes-publicos-com-jardim,terraco,arrecadacao-tem-vista-para-rio-ace8ba83-815d-11e9-93ea-060000000051.html?fpn=1

görsel
görsel
Şu tarz göl evlerini çok seviyorum ya.
görsel
Tamamen sade. Eve dinlenmek için gelmiyor muyuz zaten? Gözümüzü zihnimizi bizi yoracaksa yuva denmez bence
görsel
görsel
görsel
Şanslıysanız bir kısmına değilseniz de asla sahip olamayacağınız hayallerden biridir.
görsel
Depremde yıkılma ihtimali olmayan ev.
kendime ait 1 oda 1 salon yeter, bodrum katı bile olsa olur. yoksa hayaller, hayatlar arasında ışık yılı kadar fark var, çok dadanmayın hayallere.
Içinde huzur olan herhangi bir evdir.
görsel

Doğayla iç içe olsun.
görsel
görsel
En az iki katlı ve birinci katında bir havuzun olmasi şuan ki mevcut şartlarda hayalimdir.