bugün

(#22923238) Gelir gelmez sıçmış yazar. Neyse bu sözlükte kendisi gibi düşüneni çok olur nasılsa.
trollükte yeni bir akım başlatma hevesinde gözüken tırto yazar.

hiç hoş gelmemiş.

şimdiye kadarki çabalarına bakarak, tarzı için nazik bir dille yazıyormuş gibi yapıp türlü türlü sapkın ve ruhsuz fikirlerini paylaşan bir karakter(!) olduğunu düşünmekteyim.

(bkz: kibar kötü)
Nazik bir troll hoşgelmedi.
çok körsün, keske foseptik cukuruna düssen.
hayal kuran insandır.
zırvalayan bir başka troll tipi.. engelli insanlarla kendince inceden alay eden bir zavallı türevi (#22928765)(#22923642).. amaç nedir, dikkat çekmek mi?!
okkalı bir dayağı hak eden yazar.
yazarları en hassas noktasından iğrenç bir yöntemle vuran yazar.
adam olaydın iyiydi.

edit : herkesi tanıdığına göre eski bir yazar ve nick altı yazdığı insanların iyi bir arkadaşı olduğunu düşünüyorum tabi eski nickiyle yoksa nerden bilecek kimin babası ölmüş, kim erken evlenmiş.
yaptığın hiç etik değil genç arkadaşların kim olduğunu öğrense utanmayacak mısın hiç nasıl bakacaksın onların yüzüne?
xanax ı fazla kaçırmış yazardır. hem paranoyak hem hayalcidir.
ismail alpense başlığıyla zall'ın hedef tahtasında yerini almıştır. (bkz: #23709760)
güldür güldür güldüren ilginç adam. muhtemelen birinin fakesi ve kendi nickiyle yazamayacağı şeyleri yazıyor buraya. ama güldürüyor. *
sözlükte isim yapmaya uğraşan vasat trollerden.
(bkz: başlık açıp kaçan yazar) güldürmüştür. Tipik gsli.
--spoiler--
başlık silindiği için entry'niz siliniyor.
başlık açma kurallarına aykırı başlıklar silinir.

--spoiler--

hamsi kafalı fenerlilerin hedefine uğramış yazardır.
acıyla, sıkıntıyla dalga geçmeyi ve bu konuda terbiyesizlik etmeyi kendine hak görmüş yazar.

sözlüğü beyoğlu'nun arka sokakları sanan yazar.

misal; gecenin bir yarısı yalnız yürüyen bir kadını görüp onu çevreye karşı uyarmak bile olsa amacın, bunu terbiyesizlik etmeden yaparsın.

kaldı ki kendini bilen kimsenin, buranın iğrençlikleriyle işi olmaz.

ortalığın ne dolu olduğu değil, benim ne olduğum önemli.

ben kendimi biliyorum.

yazdıklarımı da...

senin iyiliğimi düşünmene ihtiyacım yok.

olamaz da!
(#23779783) barzoları muhatap almayan yazar.
bu türden kaldı mı? sorusunu akla getiren insandır.
istediklerini Gerçek Hayatta Gerçekleştiremeyen Adama Denir.
küfür hoş olmuyor arkadaşlar.
bayan olduğunu iddia eden adam, ne olduğunu görmeden karar veremeyiz.
hayalleri onun için çok değerlidir, hayallerinin peşinden koşan adam diye de tanımlayabiliriz.