bugün

erkin koray ın bir şarkısı.
uludağ sözlük yazarlığı yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.
yazdığı süper yazılarla beni kendisine hayran bırakan yazar.Kutluyorum kendini
islamı övücü başlıklar ve şuanda iktidarda olan partinin yaptığı icraatları destekleyen yazar olmasından dolayı kendisine yobaz ve troll etiketi yapıştırılmış yazardır.
Hizbullah olduğundan şüphelenmeye başladığım yazardır.
internette gezinirken yanlışlıkla sözlüğe üye olmuştur. ilgilenmezsek belki sıkılır da gider.
bomboş gereksiz bir yazardır. islamcı takılan baş ateist olduğundan şupeliyim.
(bkz: yobaz)
görüşlerinden dolayı büyük tepkiye maruz kalan yazar.
yedinci nesil çaylak. vay be moderasyon çalışıyor. yazık olmuş.
(bkz: ateistleri cayır cayır yanarken izlemek istiyorum)
(bkz: şeriat olsaydı bu vahşetler olmazdı)

gibi başlıklara sahip, acilen buradan uzaklaşması gereken yazarımsı.

(bkz: burdan moderasyona sesleniyorum) * *
değişik yazıyor anadın mı.
iyi çocuk , agresif biraz.
dallamanın hası.
adam bazen doğru konuşuyo.
r özrü yüzünden çaylak edilmiştir.
vur ses gelsin. *
biri bu adamı uludağ foruma götürmeli.
http://uludagsozluk.com/g...hp?id=11251995&fpop=3

başlığında kişiye alevi ve kürt olan arkadaşlarımıza hakaret etmek gibi bir niyeti olmayan fakat ülkedeki bazı olaylardan ve bu olayların kökeninin de doğudan kaynaklanması nedeniyle milleyetçi ruha sahip bazı vatandaşlarımızın memleketini öğrendiğinde soğumasına neden olabilecek bir olay diyerek lanse etmek istemiştir.

edit: ısrarla "anlamakta güçlük,çekiyorum özrü kabahatinden büyük" diyerek kendi düşüncesi olmayan ancak ülkemizde bu tarz düşüncelere sahip olan insanların ne düşündüğünü açıklamak istemiştir.

hiç mi karşılaşmadınız "kürtlerden nefret ediyorum" diyen bir vatandaş bu ülkede işte ben bu insanlardan bahsettim burda. ne bir kürt ne bir türkü aşağılamak ve faşistlik yapmak gibi bir niyetim var. haddimede değil.

altında kötü niyet aramanız sizin kişiliğinizi göstermektedir.
(bkz: özrü kabahatinden büyük)
kötü niyetini beyan edip kötü niyet aranmamasını isteyen tipitip. soldan sağa çelişki, yukarıdan aşağı saçmalık.
kemal kılıçdaroğlu'nu kızılbaş bir kürt olarak lanse eden ve bu mabaddan sallama örneğine yine kendini yalancı çıkaran vikipedi'yi kaynak gösteren kullanıcı.

bak koçum, kaynak olarak gösterdiğin vikipedi'de ne yazıyor;

--spoiler--
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Nazimiyeli[2] olan ailesi Horasan'dan göçerek Anadolu'ya yerleşen Tunceli aşiretlerinden Kureyşan aşiretine mensuptur[3]. 917'de Aleviliği kabul eden Kureyşan aşiretinde[3] konuşulan dil Zazaca'dır[4]. Medyada Kürt veya Alevi kimliği[5][6] öne çıkarılan Kemal Kılıçdaroğlu; sülalesinin, Horasan'dan göçüp Tunceli'ye gelmiş Kureyşan ocağından olduğunu ifade etmiştir. Ayrıca soyunun, Oğuzlar'ın Bozok kolunun Beğdili boyundan olduğunu ve Ehl-i Beyt'e kadar uzanan Seyyid soyuna uzandığını[3][7] belirtmiştir.
--spoiler--

yani gösterdiğin kaynak seni yalancı çıkarıyor.

kah güldük, kah eğlendik...ve sayesinde kendi kendini göt eden bir sözlük üyesi daha tanıma şerefine nail olduk. sağ olsun, var olsun...

not: tabii kendisinin oğuzların bozok kolunun beydili boyuna mensup bir kürt tanıdığı varsa diyecek sözüm yok...
kafatasçı, ırkçı, kör, iftiracı bir de maalesef ilkokul düzeyi siyaset kafası olan bir yazar. peki neden yazar? derseniz o sorunun cevabını ben de bilmiyorum.
bişeyden anlamayan bölücü yazar.
(bkz: yedinci nesil mal)

bu söylediğim ifade özgürlüğüne girer. (bkz: rasmussen denilen şerefsiz)