bugün

kolumdan kopardığı et parçasından kalan iz.
Nargile sipsisi
kırık tarak, boş parfüm şişesi, kazak, o kazağın yırtılmış etiketi. hiçbiri bana ait değil.
birinden hediyeydi..
anlamını yitirdiği takdirde imha ediniz ile biten, bir doğum günü hediyesinin arasına sıkıştırılmış bir not. hala sakladığımıza göre anlamını yitirmemiş.
silgi çöpü,
deniz kumu,
bir şişe dolusu çekirdek çöpü. hey gidi.
sevgilinin içtiği sigara izmaritleri. çaktırmadan alınır vernikleyip kolye yapılabilir.
kırılan yüzükler.
sbs de türkiye birincisi olduğumu gösteren sınav sonuç belgem.
şaka lan şaka. şu an farkettin. ne kadar itici bi şey yazmışım ben *
düğün kınası.

elime yakacaktım annem erkek çocukları kına yakmaz dedi.
bayramda sana getirdiği çikolatanın kabı. .
izlediğim ilk basketbol maçının bileti.**
Kampta maç(futbol)yaparken çiftleri sol ve sağ ayaklarından birbirine bağlayan bez parçası.
kozalak.
üstü yazılı peçete.
konser biletleri, müze giriş kartları, sinema bileti.
salyangoz kabuğu.
üzerinde önemli günlerin işaretlendiği ve notlar bulunan takvim,
tren, otobüs ve uçak biletleri,
tiyatro, sinema ve konser biletleri...
oyuncak dinozor.
sinema- tiyatro biletleri.
kitap ayıracı.
çikolata kabı. *
şeytan tüyü diye bildiğimiz çok tüylü bitki. bilmeyenler için de ;

http://e1203.hizliresim.com/v/4/36xx9.jpg

ha birde geçen gün kampüsümüze gelen doritos akademi otobüsünün hediyesi olan doritos defteri.
nargile sipsisi.
şapka.
kart.
imzalı fişler,kağıtlar.
konser biletleri.
pena.
(#14776159) ithafen: össde türkiye 1581. olduğumu ispat eden sınav sonuç belgem.
eskiden almanyadan hediye gelen barbie bebek. Çocukken saçlarını da kel yapmıştım. Eheh.
(bkz: deniz kabuğu).

http://www.loadtr.com/208842-deniz_kabu%C4%9Fu.htm
1-üzerine tükürük bulaşmış, ağızda çiğnenmiş, sonra başı 3-4 parçaya ayrılarak ağaç görüntüsü verilmiş bir kürdan. * * *
2-sırf zaman içerisindeki değişimini izlemek ve şişenin içine sızım sızım nasıl dolduğunu görmek için, özenle işenmiş çiş. (çiş arkadaşın çişi. saklayan ise eeee.. bu sefer ben) * * * saklanırken bazı badıreler atlattı tabi. misalen odamı toplamak isteyen ablam ve annemin eline birer kez geçmişliği var. yaptığım o saçma açıklamayı hiç sormayın.