bugün

Kız olduğunu belirtmek isteyen yazarlarımızın yaramaz oyunlarıdır.
sakallı hatun, takım elbiseli hatun, okeyde taş çalan çılgın hatun, on bes kisiye saldıran hatun bunlardan sadece birkaçıdır.
Hatunlu nick alıp cok da sağlam karakterli insan gördüm,yapılmasında zarar olmayan bir eylemdir. Zaten ne zarar gördüysek masum nicklerden gördük değil mi?
(bkz: milyonlarin bacisi)
(bkz: sogukta kalınca usuyen penguen)
(bkz: nickleri ben kızım diye bağıran yazarlar)
harun abi olma ihtimalim hatun olma ihtimalimden fazla.
yapmadığım için pişman olduğum durum. cornella zaten ne bileyim biraz kadınsı gibi duruyor, illa ki bir şekilde dikkat çeker kadın olduğumu hissettiririm dedim ama yapamadım sanırım.
nickimi değiştirmeyi düşünüyorum jelibonlu hatunlu bişey yapıcam. hayat böyle güzel.
adamlı nick almak kadar olağandır.
(bkz: ayılı pijama giymek)
gerek olmayandır.

eski nickim façalı ve yaralı yürekti. bi entryde hatun gibi davranıp trolledim ama belli yani taşak geçtiğim. hadi onu da geç önceki 3-5 entryme baksan bas bas bağırıyorum erkeğim diye.

neyse genç bir üniversiteli kardeşimden mesaj geldi. belli, yürüyor. bozuntuya vermedim devam ettik muhabbete. baktım çocuk bi türlü nihayete erdiremicek işi. dedim "tipin nasıl". "1.90 boy var ama çirkinim" dedi. "boş ver" dedim "boy çok önemli aklıma yazdım seni".

ertesi gün "naber umarım iyisindir" falan gibi bi şey yazmış. sıkıldım amk, kırılacak çocuk kibarlıktan. "ya" dedim "bak ben ilişki yaşama kafasında değilim. istanbuldaymışsın ben iş nedeniyle ayda bir gelir. geldiğimde de bi güzel takılırız sende kalırım. ama bağlanma falan yok". çocuk dellendi tabi ne demekler memnun olurumlar. beni boğma dedim ya 20 gün sonra falan mesaj atmış. tabi bu arada ben yine barzo barzo entry giriyorum. "ya sesin çıkmıyor gelmiyo musun bu taraflara" diye. allah var unutmuşum ben de muhabbetleri. eski mesajlara bakınca uyandım. "ya kardeşim ben trolledim seni kusura bakma artık" dedim. "allah belanı versin bu hafta ev tutuyodum lan senin yüzünden" dedi bi daha da cevap vermedi.

yani hatunlu nick alıp prim yapmaya gerek yok. anlattıklarımın hepsi doğru. embesil dolu lan ortalık.
kavgası bile çok tatlı olan iki yazarsınız. hadi kocaman sarılın artık.
1 kilo çekirdek yedirtir.
bılın kı altından kıllı bır necmı çıkacaktır. evet.
ergen olma, ergenlikten yeni çıkma veya libidosu yüksek bir kadın olma belirtisidir.

Fakat seks konusunda sandığı kadar iyi değildir bu tipler, gereksiz bir özgüvenleri vardır. Gerisi tırıvırı.