bugün

kendimi dağlara taşlara vurasımı getiren acı gerçek.
lan adam berrak tüzünataç'ı götürdü ya ben yanmayım da kimler yansın.
beni sikse bu kadar üzülmezdim şerefsizim.
güldüren erkekler seviliyor. gülmek yaşlanmayı geciktiriyor, iğrenç de olsa o da bir komedyen işte.
güldüren erkek seviliyor falan değil onunkisi, bildiğin türk kadını öküze tapar hikayesi.
güldüren erkeklerin sevilmesi kısmi bir durumdur. bu kadar parası olmasaydı durum ne olurdu acaba ? diye düşünür adam. yaptığı filmlerden yüz bin dolarlar hatta milyonlar kazanan bi adamın biraz da komik olması gayet açıklayıcıdır. nerden mi biliyorum ? evet sohbet esnasında yaptığım espiriler sonucu çok kişi işetmişliğim var yok değil ama hiç biriyle sevişmedik ha param olsaydı o espirileri yapmadan sevişirdik.
tamamen duygusal.
kadınların, erkekleri aldattığında karşısında hala espiri yapan bi erkek bulmak istemeleridirç
o zaman ben hatun değilim. çünkü bu adamı artık çok kendini beğenmiş buluyorum.
ayrıca şu hallerinden sonra tiksiniyorum kendisinden.
görsel
işte benimde merak ettiğim sorunun başlığı açılmış. harbiden lan nedir bu kızların hemde güzel kızların şahan da buldukları. acaba parası pulu için olabilir mi. yada nebiliyim belki gerçekten tamamen duygusaldır.
bu ne yaa, bu ne yaa seviye yerlerde

kemal kukreyen
işin özü grup vitamin'in fatoş adlı şarkısının baba fikri ile aynıdır...
bayanlar kendilerini yüceltebilecek potansiyele, sahip erkekleri severler. şahan gökbakar, bu konuda idealist bir yaklaşım göstermektedir. ünü ve ismi bayanlara yeter hatta artar.
hatunların para ve şöhret meraklısı olmasıdır. biliyorlar ki şahan la yaşayacakları seviyeli(!) bir ilişki, ilerideki bir film projesinde kendilerine yol, su , elektrik olarak geri gelecektir.
(bkz: şahan gökbakar sevmek)

sizin kullandığınız türkçeye osurayım.
recep ivedik adli hadisenin sinemada gösterileceği günlerde kollarinda kız arkadaşlari olan erkekler görmüştüm bunlar kızlarla neden böyle bir filme geklir diye kafa yormuştum. yanilmişim. kızlar getirmiş o erkekleri o filme.itiraf ediyorum yanildiğimin az önce farkına vardim.
akıllara durgunluk veren gerçektir.ulan nerede yanlış yapıyorum ya.
tamamen uydurma.
göbekli erkeklerden hoşlanıyordur. yumuşacıktır. seni yiiiriiim cümlesi eyleme dönüşebilir. ayrıca
(bkz: göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer)
hayır, öküzlükse öküzlük, tipsizlikse tipsizlik. benim neyim eksik onu anlamıyorum.
(bkz: para)