bugün

Mallarını BiM'de satmaya başlayarak prestijini yerle bir eden, ardından da battı balık yan gider felsefesiyle cemaate hediye çeki dağıtarak ortada marka değeri diye birşey bırakmayan erkek giyim markası.
tasarımları kesimleri falan filan acayip hoşuma giden giyim mağazası. hayatımdaki ilk takım elbisemi burdan aldığım için hayvanlar gibi mutluyum, zira arkadaşlarım düğüne gelmiş dayıya benzetilirken beni ilaç pazarlamacısına benzettiler. ayrıca çalışanları da diğer mağazalardaki gibi yanınızda mal gibi durarak sizi germez, aksine öyle hoş davranılar ki yanınızda durup size önerilerde bulunmasını istersiniz. yani en azından bursada bu böyle.

sevgiler. e.

edit: abdullah kığılı sözlükte sanırım.
satış danışmanları kiğılı dan iyi olan giyim markası. ürettikleri mallar her ne hikmetse üzerime tam oturmaktadır. benimle ilgilenen satış danışmanı 40 liralık kravata 10 liralık etiket takarak benden çok büyük tebrik almıştır.
evet sevgili hatemoğlu bu sana ikinci entryim. içimi acıtıyorsun biliyor musun? ne olurdu yani o kadife kahverengi ceket 250 değil de 100 lira olsaydı? ne olurdu o kaban 500 küsür lira olmasaydı? bu kadar pahalı olmak zorunda mısın? halbuki ben şu öğrenci halimle bile sınırlarımı zorlardım senin için ama sen çok ulaşılmaz çok mağrursun refikam. enzar-ı dikkatimi celbettiğin günden beri gözüm ne polo görür oldu ne pierre cardin. ya vur öldür beni ya da gel etme eyleme.
pahalıdır ama iyi markadır.
bir daha herhangi bir ürününü almayacağım marka. tüm dertleri malı satıncaya kadar.
malları çok kaliteli olan tekstil firması. al 10 yıl bana mısın demiyor.
son reklamı pes dedirten şirket. halka inicem, talep tabanımı genişleticem diye o janti erkek manken gülümsemelerinin altına hatemoğlu derler diye türkü montajlamışşsın ya yuh. hani tabiri caizse at sikine kelebek konmuş dedikleri absürtlüğü kesinlikle yakalamışsın bravo.
2 adet takım elbiseyi 350 liraya aldığım ve koca bursada bedenime uygun slim fit italyan kesim her ne boksa işte ondan bulduğum tasarımı damatta denediğim 600 liralık takıma bin basan ilk takım elbise markam.benim gibi kemik çuvalına bile uygun beden ürettiğiniz için eyvallah.ayrıca çalışanlarıda odun değil insanın kendini rahat hissetmesi için elinden geleni yapıyolar.
güzel gömleklere sahip markadır. amma bazen müşterisinin 1.5 lirasına bile göz koyabiliyor şöyle ki : Geçen girdim gömlek seçiyorum 2 tane aldım kasaya gidiyorum, danışmanın biri bir gömlek daha alın 20 lira indirim var dedi. iyi dedim alayım, aldıktan sonra faturada gördüm 18 lira 50 kuruş imiş indirim. Gerek yok böyle harektlere hatemoğlu.
anneme göre 1991 yılındaki sünnetliğimin markası.
iyi güzel de sakın ola ki telefon numaranızı kaptırmayın fatura doldururken. aksi halde haftada on kez olur olmadık anlarda reklam sms'leri ile hayatınızı zehir edebilir. Başka numara verin ya da vermek istemiyorum deyin. Gerçi hazır giyim sektöründeki her firma benzer pazarlama teknikleri uyguladığı için hepsi için geçerli bu durum.
kampanyadan aldim valla bi takim elbise. italyan kesim lacivert, tavsiye ederim guzel marka
Beyler çok açık ve net söylüyorum uzak durun önceden kaliteli ürünleri vardı ama artık iyice bozdular. Ürünleri hem aşırı pahalı hem de kalitesiz.
ürünleri pahalı.

https://www.hatemoglu.com...Traffic%20-%20Prospecting