bugün

görsel
Dili dışarıda adana dürümü on numera beş yıldız mekan.
zamaninda tablarlarda kebap satarken simdi kebapci zincirine sahip olan kisidir.
mersin'in ünlü tantunicisidir.
etini beğenen adanalı hemşehrilerimin başka yerde kebap yemediğini ortaya çıkaran dandik kebapçı. kebapçı demek de yanlış aslında.
adanadaki şubesi sürekli eşşek ve at etinden ceza yiyen kebapçı.
mersin'lidir efendim; hasan usta tantuni

edit: bir de biftek salonu olarak yazılmış düzeltelim: hasan usta tantuni ve biftek salonu olacak sevgili sözlük.
ne zaman duysam aklıma olacak o kadardaki aşçılar gelir . ben yapiceemmmmm hayırrrr ben yapicemmmm mevlüdddd ustaaaa hasannn ustaaaaaaa ben yapicemmmmm ulan neler atlatmışız harbi şaka maka.
boluludur.
(bkz: gocca bolulu)
yediğim en güzel kebabın yapıldığı yer.
bilhassa bolulusu meşhur olan ustadır.

(bkz: bolulu hasan usta)
güzel memleketim adana'nın en iyi kebapçılarından biri.
(bkz: ve reklamlar)
türkiye'nin her ilinde herhangi bir besin maddesi konusunda uzman vardır bu isimde, ama adana'daki versiyonunu bambaşkadır.

2 tabure atıp işe başlamıştı hasan usta serüvenine. büyüdü de büyüdü. şimdiki haline geldi. şimdi adana'nın bir fastfood kebapçısı var. maksimum 4 dk da kebap geliyor. at eti olayı ise biraz garip. şahsi görüşüm bir komplo ya da iftira. zira o derece büyümüş bir kişi üç kuruş için böyle bir yol seçmez.
mcdonalds dükkanlarının yerini alan kebapçılar zinciri.
adana'da ayranı en iyi yapan yer. kebap konusunda da iyi, ayranda tek geçiyoruz.

(bkz: bok boğazlı gurme adana dan bildirdi)
adanada ogrenci evim karşı apartmanında oldugundan 6 yıl içerisinde yerini 5 kat nasıl büyüttügünü gördüm, geçen hafta adanayı ziyaret ettim , sanırım emlakçıydı yan dükkan onuda almış. at etinden kapandıgını hiç söylemiyorum.

bir keresinde bizden sipariş alan garson, içecek dagıtan garsonu çagırdı
-- abdullah bey cevap yok tekrar
-- abdullah bey cevap yok tekrar
-- abdullah bey ve sonunda özüne dönerek
-- apooooooooo diye seslenmişti.
mert tantuni kadar olmasa da mersin'in mezitli ilçesindeki tantunicilerden daha iyi tantuni yapan tantunici.
bolulu hasan usta tatlıcı dükkanıdır kendisi Bursada çok görmeme, gitmeme rağmen boluda bulamamıştım.
adana'da seri şekilde kebab üreten bir nevi fabrika. lezzet konusunda ise çok kötü.
güncel Önemli Başlıklar