bugün

sakatlığıyla bizleri üzmüş ve jo sevincimizi kursağımızda bırakmıştır. umarım çabuk iyileşir ve gelecek sezon c.l'de (inşallah) oynar. o sağlık ekibinin de allah belasını diliyorum. umarım adamı hem maktül hem katil eden bu adamların görevine hemen son verilir.
sakatlığı yüzünden 2 ay oynayamayacak süper solak.
hazır galatasaray transfere ısınmışken ( jo , halil , dos santos , ali turan filan ) sözleşmesi feshedilip yerine liverpool ile sözleşmesi çatırdayan gerrard ın alınmasını istediğim futbolcu , haldun un da dediği gibi arap sermayesi çok işe yaradı yæ ortalık ucuz kaynıyor.

(bkz: in haldun we trust)

not: beşiktaşlıyım.
nazar değdi herife. allah'tan caner var.
sezon sonuna kadar forma giyememesi olasılığı, sözleşmesinin dondurulabileceği düşüncesi, taraftarın bu durumu söz konusu kewell olunca kendisine yedirememesi, sözleşme dondurma sayesinde yabancı kontenjanında açılacabilecek olası bir boşluk...

galatarasaray taraftarı hep çileli, hep çileli.
Galatasaray Sağlık Ekibi'ni bugün güzide sözcüklerle anmamıza neden olan Aussie.
galatasaray sağlık kurulunun ırzına geçtiği bir oyuncu daha.
noldu sana be abi? kimlerin nazarı değdi sana? daha önceden de bitti oynayamaz dediler ama oynadın. hem de öle bir oynadın ki sadece biz değil tüm türkiye sevdi seni. sadece oyununla değil karakterinle de gönüllerde taht kurdun. çok bağlandık sana be harry boşuna demedik "stay with us" diye. sakatlansan da allah korusun bir daha oynayamıyacak olsan da bizimle kal. o sempatik gülüşünden yoksun bırakma bizi.
tarihi 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçında torres, babel ve kuyt ile birlikte kulübede olan futbolcu. ayrıca bugün itibariyle sakatlandığı duyurulmuş olup büyük ihtimalle sezonu kapamıştır. lig tv'yi söktürmek için uzun süredir bahane arayan şahsıma da kesin kararını verdirtmiş bulunmaktadır bu sayede. arda'nın koca egosunu* izlemek için o kadar para vermeye gerek yok.
oz büyücüsü lakaplı galatasarayın elinden kaçırmak üzere olduğu usta futbolcu.
ergün penbe den bu yana sevebildiğim yegane galatasaraylı oyuncu. ama yinede sakatlığına üzüldüm desem yalan olur**.

edit: sorması ayıp, bunun nesini anlamadın?
galatasaray taraftarlarının birlik olarak nazar değdirdiği adam. yazık oldu.

sezonu kapatma ihtimali can yakmakta.
kaprissiz , dertsiz, tasasız futbolcudur. profesyoneldir yani. helal olsundur.
eğer sezonu kapattı ise sözleşmesini dondurup aynı zamanda 2 senelik sözleşme yapmak gerekmektedir diye düşünüyorum.
sezon sonu büyük ihtimal galatasaray'dan gidecek olan adamdır.
orduspor'la oynanan ziraat türkiye kupası maçında neden oynatıldığını bir türlü aklım almıyor. takımda adam mı yoktu da kewell gibi bir futbolcu bu maçta sahaya sürülüyor?

korktuğumuz başımıza geldi, moral bırakmadı bu haber bizde.
normal futbolcular gibi sakatlanmistir.

"saglik ekibi siktirsin" demenin, "ikinci yabanci sart oldu min a koyim" demenin bir faydasi yok.

aslanlar gibi caner erkin var beyler, arda turan neden var lan bu takimda? elano niye alindi sikikler?

harry kewell bir baskadir, kabul adamin ölüsü ortaligi sikertir, ama böyle "vay anam vay babam" siirleri okumayin bana,

nihat dogan gibidir galatasaray, kestikce daha gür cikar alt yapidan, ordan burdan.

entrynin son kismini okumayin siz okey mi kamil?
ciddi sakatlandığını öğrenince resmen içim acıdı. bütün taraftarlarda bir panik.. ulen aşık mıyız bu adama yoksa? nasıl büyüledin bizi harry..? kendimden şüphe eder oldum resmen. (bkz: seviyorum ulan)
hakkında en fazla entry girilen futbolcu.
idmanlara başlaması mart'ın son haftasında mümkün olacağı açıklanmış oyuncu.
Avustralya'nın en fazla kazanan 3. sporcusu.Yıllık kazancı 9,5 milyon avro, helal hoş olsun
bir çok haber sitesinde nondanın yerine takımdan ayrılacağının öğrenildiği iddia edilen yaşayan efsane.
tamam sözleşmesi bitiyor ve sezonu kapatmak üzere olan bir futbolcudan bahsediyoruz. ve muhtemelen maddi beklentileri de sakat bir oyuncuya göre fazla olacak, yeni sözleşme kulübü bayağı zorlayacak. ama barusso, bratu, inamoto, sphear, horvath, tamas, felipe, pinto, carrusca, bouzid ve hatta linderoth gibi adamlara ödenen paralarla kıyaslanınca bu adamın altyapıdan yeni çıkan oyuncu kadar kaprissiz kişiliğine dahi istediği parayı veririm ben. yeteneği, kariyeri, taraftarın sempatisi vs hepsi bir kenara...hazır kulüp de ülke topraklarındaki tüm arazilerini satmış ve para derdi yokken bu hamleyi yapabilir bence..
dos santos' un transferi gerçekleşirse gitmesi muhtemel galatasaray' ın başarılı futbolcusudur. yönetim nonda' yı yollarsa takım forvet sıkıntısı çekecektir. jo avrupa kupalarında oynayamayacaktır baros da sakattır. nonda'nın kewell' dan daha az katkısı olmasına rağmen kewell gidecek gibi görünmektedir.
galatasaray kulubünü aklı ile duyguları arasında seçim yapmaya zorlayacak galatasaray'da efsane olmasını temenni ettiğim mükemmel yetenek.