bugün

Benimdir. Nickini değiştirmiş yazardır. Önceki nickim bebeksigiller'dir. Önceki nickimi beğenmediğimden bunu aldım.

Bazı gereksiz soytarıların aleyhimde olan iftiralarına ve asılsız yalan dolan ithamlarına kanmayınız. Bu yazar vatanını bayrağını seven insandır. Atatürk milliyetçiliğine bağlıdır. Aslen mersin'lidir.
gizli gay, kompleksli. gizli gay olduğunu herkes anlayamaz, en az benim kadar şeytan olmanız şart.
tekrardan hoş gelmiş , bir adet mersinli yazar.

hoşgelişlerin ola.
Mersin'in demografik yapısını bilmeyen cahillerin var oluşuna üzülen yazardır.
(#28438515) sen zeustan bahsetmişsin baba yanlış bilgi vermişler sana. iyi insandır inşallah.
sözlükteki zavallı veletlerden sadece bir tanesi.
kürt ırkçısı yazar dikkate almayınız.
Görüldüğü üzere 20 eksi almışımdır. Lakin benim iddiam en 40 eksi idi.
Valla benim ne ay yıldızlı bayrağımla ne de vatanımla bi sorunum yok. Bilekliğim bile ay yıldız seni mankurt kafatasçı.
profiline sikik pardon silik yazısını görme umuduyla girip göremediğim eleman. sözünde durmayan klasik troll.
Sözlükte Türk düşmanlığı ve hainlik peşinde koşan isim yapmaya çalışan vasat troll.
Kesinlikle ideolojik olarak doğru düşüncelere sahip, atatürkçü kızların bakire olmadığı konusunda birleştiğimiz, saygıyı hak eden ender insanlardandır.
(#30223970) Daha okumadan eksi veren troll...
Nick altına terörist kafasına silah dayanmış bir vaziyette Türkiye bayrağı konulan sözlük üyesi; bendeniz.

Türkiye bayrağı altında yaşayan ve bundan gocunmayan, vatanını seven kişilik.

Ülkücanları eleştirmesi sebebiyle ergen milliyetçiler tarafından hain iddia edilen şahsım.

Sosyalist idealleri olan bir sözlük insanı; ben.