bugün

denedim, olmadı. benim yalnızken kafamda kurup, karşı cinste "oha be çocuk gerçekten çok seviyor denesem mi?" iç sesi uyandıracak cümlelerim olmadı. ben en fazla hoşlandım; dümdüz de söyledim.

tip desen vasat. kariyer desen kan ağlıyor. para desen gönlü zengin şarapçılar bağış için kuyruğa giriyor, o derece fakirim. olm akşamları porselen yiyorum lan!

özetle abazanın bayrak tutanıyım. en şahane örneğiyim, makale konusu olurum. hal böyle olunca, bi gün cafedeki yan masadan "olm sözlükte fena sikiş dönüyor lan" cümlesiyle yaktım ampulleri.

soluğu burda aldım. yazmadım, mesaj attım. okumadım mesaj attım. elimde ne var peki?

biz melislerin, ebruların efendime söyleyeyim aysunların hayaliyle sıvazlanırken bize mehmetler, muratlar, kürşatlar denk geldi.

tam buna da alışmışken hareketli avatarların tecavüzü başladı. öyle adamlar var ki, hem erkek (burası çok önemli) hem de avatarında hareketli bi animasyon var. böyle dalıp dalıp gidiyorum amk! ben melisi kovalarken adnanın avatarında niye vakit harcıyım kardeş?

rica ediyorum bu tip arkadaşlar kendilerine çeki düzen versinler. sözlükteki ceydaları, sibelleri daha fazla ihmal etmiyim.

not: hareketli avatar sahibi yazarların listesi var elimde. bira üç buçuğa dayandı. "izleyip izleyip kafayı yükselteyim bedavaya" zihniyetindeki arkadaşlar özelden ulaşsın, hayrına isim göndereyim.
görsel

(bkz: yok artık lebron james)