bugün

değişik bir şekilde asil duran bir kız....dünya ahiret bacım olsun
her yarışmacıya verilen teklifi kabul etmesi gerektiğini söyleyen hatun kişisi.
ikinci favorim, biraz hızlı konuşuyor ama ilk favorimden daha akıllı olduğu kesin. şimdi merak etmişsinizdir ilk favorin kimdi diye utanarak da olsa sarı seda derim ben size. bu kadar saf olduğunu yarışmada anlayamamıştım ama adada onu daha iyi tanıdım... bunları da neden anlatıyosam. dağılalım o zaman.
ismi ve saçları hoşuma giden yarışmacı.
saçlarına hayran olduğum var mısın yok musun yarışmacısıdır.
var mısın yok musun yarşımacısı. ayrıca acun' un tanem den sonra yeni sunucusu.
Lise arkadaşım, servisteki yol arkadaşım ,saftirik ve temiz kalpli bir kız, hoştu da ama ben en çok onu alnındaki harry potter misali yara ile hatırlıyorum.
var mısın yok musun dan yok böyle dans yarışmasına sunucu olarak transfer olan bayan.
birkaç dil biliyormuş. çok kültürlü olduğunu duydum.
görsel
görsel
survivor a bu kız gelmişken survivor merve yi kimse takmayacaktır muhtemelen.
tamam o da taş ama bu kız sarışın.
survivor'ın rezalet sunucusu. Ne dediği anlaşılmıyor, tikli gibi hareketler, kesin etrafa tükürüklerde saçıyordur konuşurken.
Evlendikden sonra ofluoglu soyadını almıştır. Allah sahibine (saygun) bağışlasın.

görsel
burcu esmersoy'u sunucu görünce kendisinin kıpraşıp duran elini kolunu ve tüy tüy olmuş saç uçlarını görmekten kurtulduk sanmıştım ama dikiliyor yine kulis arkasında!
sonradan gelen edit: kızın eline kart tutuşturmuşlar konuşurken elleri boş kalmasın diye. kız yine de kendini durduramıyor, eller sürekli hareket halinde, hem de oldukça sert ve hızlı bir şekilde oynatıyor, inanılmaz kötü bir görüntü, insan izler düzeltir kendini, bir senedir bu işi yapıyorsun nerdeyse. ses tonu, diksiyon falan zaten hiç girmiycem onlara. öyle pek ahım şahım bir tip de sayılmaz. ne işi var bu kızın ekran önünde, çözemedim!
yok böyle dans yarışmasını sunan sunucu kızımız.
--spoiler--
yok böyle dans yarışmasını sunan sunucu kızımız.
--spoiler--

gerçekten allah vergisi bir güzelliğe sahip fakat konuşmayı beceremeyen hanım kızımızdır. var mısın yok musun çıkışlı olup acun ılıcalı'nın ekranlara armağanı olan onlarca isimden biridir. lakin sunuculuk yaptırılmamalı, uygunsa dublaj ile dizilerde oynatılmalıdır.
az önce reklamda tam anlamıyla oynamış birşeydir. Bağlayın şu kızı yada çıkarmayın kardeşim tikleniyorum kızı izlerken sinirlerim bozuluyor. Bir insanın her tarafı oynarmı kaşı, gözü, saçı, kaşı, eli, ayağı dedikleride anlaşılmıyor nasıl bir torpildirki bu kızı buraya çıkarmışlar.
"şimdide ivana'nın puanlarına bakalım" derken, bu kadar kısa bir cümle kurarken bile, on ayrı yeri oynayan insan.
bu akşam hem yok böyle dansın hem de bu kızın sonu olsun istiyorum. daha da ekranlara gelmesinler. eğer illa gelicekse de rica ediyorum survivor'ı sunmasın bu kız, en sevdiğim programlardan biri o, sıçmayalım içine. burcu esmersoy sunsun onu da illa sunucu gerekicekse, onu pek severim bak.
acun ılıcalı'dan tiksinti duyan ve programlarını gereksiz bulan biri olarak, sunuculuk konusundaki tüm beceriksizliğine rağmen çok beğendiğim, çok güzel ve sanki olgun ve de dolu biri olduğunu düşündüğüm tatlı hatun. beğeniyorum.
acunun kadrolu elemanlarından. sunuculuksa tabiki berbat.