1. 1.
  aynı zamanda ninja kaplumbagalarcizgi filminin sonunuda da ismini gorduydum kesin bi katkısı dokunmusutur dedigim sahsiyet.
  2 ... melankolik
 2. 2.
  Adını duyuduğum zaman, bahçesine kaçırdığımız topu kesen, 68 yaşında ama 50 gösteren sinir bozucu mahalledeki teyzemi akla getiren isim.
  2 ... seri eksi oy veren ibne
 3. 3.
  Metro-Goldwyn-Mayer'in animasyon direktörleriyken, şirketin bu deparmanı kapatmasıyla william hanna ve joseph barbera'nın kurduğu animasyon şirketi. çocukluğumuz sayelerinde daha keyifli geçmiştir. * bu bence süper iki adamdan, hanna 2001, barbera 2006'da ölmüştür

  hanna barbera
  1 ... zaknafien
 4. 4.
  gözlerimi kapattığımda gördüğüm yazı, yıllarca bana hanna barbera adında bir kadın olduğunu düşündürmüş şirket.

  (bkz: seksenlerde çocuk olmak)
  3 ... ghost whisperer
 5. 5.
  (bkz: ayı yogi)
  1 ... pyndemonium
 6. 6.
  disney ve warner bros ile beraber 3 büyük amerikan çizgifilm üreticisinden biri. zaten yapımcılarından william hanna warner bros.'da bu işin eğitimini almış, stajını yapmıştır. baştan itibaren yayınladıkları ya da bir dönem yayınladıkları herkesçe bilinen ünlü çizgifilmleri ve karakterleri vardır. en bilinenlerden bir kaç örnek vermek gerekirse:

  (bkz: tom ve jerry)
  (bkz: atom karınca)
  (bkz: şirinler)
  (bkz: jetgiller)
  (bkz: taş devri)
  (bkz: scooby doo)
  (bkz: powerpuff girls)
  (bkz: ayı yogi)
  (bkz: johnny bravo)
  4 ... milestraume
 7. 7.
  80lilerin çocukluğunun dolu dolu geçmesini sağlayan çizgi film üreticisi yapım şirketidir. William hanna ve joseph barBera teşekkürler.
  ... compliment
 8. 8.
  Walt Disney gibi klasik çizgi filmcidir.
  ... selia