bugün

lider desem?
çok kararsızım, çoook.
soğuk, mesafeli, çekingen, yıllar geçtikte açılan bir gül gibi.
Belli etmesem de çok duygusalım. Bir de ağlarken bile hayal kuruyorum. Hep o dünyadayım.
Sikiş, inat, sikiş, yemek, sikiş, yemek, inat.

Boş işlerle uğraşıyorsunuz.
sokarım burcunuza lan.

evet akrep.
Klasik ve sade zevke sahibim.
sıkılıyorum. darlanıyorum.
Yemek-yatış-müzik-para-seks. Yemek.
Çevirmesi iyidir.
Teyzemin oğlu ile aynı burcuz, akran sayılırız ve farklı şehirlerde oturuyoruz. Onlara gittim birinde.
Teyzemler düğün cenaze tipi bi iş için gittiler.
Biz de dedik ne yapalım?
Ortak diyalog şu şekilde.
- Film mı izleyelim, dışarı mı çıkalım? Pes de atabiliriz? Zaaa şu hatun yazdı puhahah şuna bak. Ya ne yapsak birşeyler mi içsek? Mekan mı yapalım yoksa çekelim sahile midye bira mı yapalım?
45 djk geçti. Dışarı çıktık.
Diyalog devam eder.
- a burası böyle mi olmuş ya?
- evet evet burası değişti. Buraya girelim?
- fark etmez.
Girerken bir tanıdık görülür ve başka bir yere gidilir. Kahveler içilir. Konu iş güç. Derken siyaset. Sonra tanıdık evine gider.
- iki el tavla atalım?
- olur.
3. Elde 2 kişi gelir. Okeye döner muhabbet.
Bu arada gelen gidenleri hiç tanımıyorum.
Sonra teyze oğlunu yazan kız kaçırır. Benim için sıkıntı yok. Okeye 4. Bulunur. Oradan bara geçilir. içilir. Tanımadığım bir sürü kişi ile muhabbetin goygoyun dibine vurulur.
Teyze oğlu geldi. Hooop tekilaaa.
Derken telefonu çalar.
- kanka bı mesele var. Yardımın lazım.
- olur.
Türkü bar/cafe kırması gibi bir yerde çay nargile qeyfi.
Mesele kız meselesi. Görev tamam, sorun çözüldü.
Ardından sahilde bira. Derken yanda içen grupla muhabbet. Ama nasıl olduysa 2 hatunla kalktık baska bir bara. Bazı yerler flu.

En son gece eve gideceğiz.
- Yemek yemedik bir şeyler yiyelim?
- Olur. Kokoreç mı çorba mı?
Haydeeee...

Daha fazla bir şey söylemeye gerek var mı?
seksi, gizemli.

edit: ben söylemiyorum, özelliklerinde böyle yazıyor.
can düşmanlarım matador denilen ipneler.
Tek derdi yemek yemek :(
Ulan yıl 2018 hala burçlara mı inanıyorsunuz.
Şarkı veya şiirlerde tek bir cümle ile gözlerimden yaşlar içime akıyor.
Konuskan
Degisken
Maymun istahlı.
Geleneksel olarak, becerikli ve güvenilirdir. Sağduyu, disiplin, yargı yeteneği ve verimlilik, kendini kontrol etmek, basiret ve adalet duygusu olumlu taraflarıdır . Yüksek amaçlar için kendini feda edebilir. Sahte ve yapmacık bir idealizm veya romantik bir kahramanlık bulunmaz. Geleneksel değerlere bağlılık ve bunları korumakla bütünleşir. Mizacında otorite sağlamaya ve uymaya bir meyil vardır. Zihin işlevleri ağır olabilir fakat, ayni zamanda mahir ve cesaretlidir.
inatçı pisliklerin tekiyiz.
Bi parça obsesif.
Ateş grubu, değişken, dışa dönük, maceracı, biraz patavatsız.
(bkz: Boynuzlu ve öfkeli)
Asla görünenle yetinme. Derinlerde yüzeyde göremediklerin var. Doğru bildiğin yolda kimseye teslim olma. Hakikat orta yerde dururken, batılda kimseyle uzlaşma. Hakka itaat etmek şerefi dururken kullara boyun eğme zilletine düşüp özgürlüğünü kaybetme. Kötülüğe kötülükle mukabele ederek değerini yitirme. Kartal gibi yücelmek istiyorsan ölüm pahasına bile olsa adaletten ayrılma. Mazluma iyiliği ve merhameti terk edip sakın zalimlerden olma. Canını ver onurunu al. Eğer doğru yolu sapıtırsan, ömrünce bir sürüngen olarak kalacaksın.
Ukala, Zeki.. Başka sözüm yok hakim bey
değişken olduğumuzu söylerler.