bugün

Vatan hainlerinin partisi.
Sırtını pkkya ypg ve pyd ye yaslayanların partisi kısaca orospu çocukları.
Her yerel seçimde barajı açarak foşikleri kudurtan siyasi parti. Önderi Selahattin Demirtaş'tır. Demirtaşsız hdp, hdp değildir.
bazı kürtlerin sessiz kalarak dikkat çektikleri parti .

madem adınızı lekeliyor .

değil mi .
Bunların barışı savunduğunu düşünen süzme salaktır. Böyle düşünenler bir zahmet oksijen harmacasın ve kendini camdan aşağıya atsın
Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en büyük skandallardan birisidir. PKK'nın ve diğer tüm terör örgütlerinin meclisteki temsilcisidir.
görsel
"sizi yürüten adam değildir" adam gibi adam süleyman soylu.
kendilerinden pek hoşlanmasamda 7 haziran 2015 seçimlerinde tayyibe kabusu yaşatmış partidir.
oy vermediğim partilerden yanlızca biri.
7 haziran 2015 seçimlerinden sonra pkk terör örgütü ve hükümet müsaade etseydi kitle partisi olabilecek potansiyeldeydi. şu anki haliyle ne uzar ne kısalır.
teröristleri destekleyenler de terörist tir .

hatta asıl terörist onlardır çünkü teröristlerin yolunu açmak isterler .

hepsinin sonu yaklaştı çok şükür elhamdulillah .
Selo başkan aktif ol(a)madığı için mevcut durumu hakkında olumsuz yorumlar yapılan parti.

Ama Selo başkan dönünce eskisinden de güçlü olacağız.
tırkçilere dert olmuş parti.
istanbul ve ankara'yı oturma organnı farkıyla alanların sevindiği fakat bunların seçime kendi lehlerine girmediğini unuttuğu veya unutmadığı halde salağa yattığı partidir.
31 mart 2019 yerel seçimlerinde 3 Büyükşehir, 5 il, 50 ilçe ve 11 beldede belediye kazanmış parti.
Metropol şehirlerde, muhalif ittifaka destek çıkmış Türkiye büyük millet meclisi partisi.
Dünyada kaç tane ülkede terörizm destekçisi parti vardır merak ediyorum bu orospu çocukları (evet) umarım tektir.
bi ara birilerini konuk edip megri megri diye gözyaşı dökmüşlerdi açılım sürecinde.haaa bi de gelen teröristlerin ayağına mahkeme götürüldüydü hafızam beni yanıltmıyorsa.
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, 2018 genel seçimlere göre oyları 7.46 puan düşmüş parti.
yerel seçimlerde en çok kan kaybeden parti olmuştur.
kalesi olan 4 ili kaybetmiştir.
-Sikecem halklarını da kardeşliğini de ağız tadıyla bi molotof kokteyli içemedik.
görsel
1915 olaylarıyla ilgili açıklama yapmış.

Ulan, dikkat çekmeyi ne kadar çok seviyorsunuz. Hayır yapmasan ne olacak? Ermenistan para mı verdi sana? Hayır anasını satayım yapma yahu, yapma.

Madem o kadar matem dolusunuz, siktir git partini Ermenistan da kur. Orada yaşayın, anasını satayım Türkiye de yaşıyorsun işte. Değer meğer hikaye, sev ya da sevme. Sonuçta buradasın işte.
Bu bilgidimiz terörist partisi hdp değil mi?
Birden halkların demokrasi partisi yazınca başka parti sandım ha.
Her seçim döneminde ortalık orospusu olmuş partidir. Seçmen kitlesi, önemli seçimlerin kazanılıp veya kaybedilmesinde önemli rol oynamaktadır. Yani kim nereye çekerse oraya yönelen guruhtur.
canım partim evet.
Meclise dadanmış bir grup terörist, sanırım dağdan tatile gelip meclisin atmosferini beğenip kalmaya karar verdiler.