bugün

(bkz: ispat nerede koç)
melislerin son çırpınışının temsilidir. şike yok diyen insan ya maldır ya kördür. ispat ispat diğer ağlayanlar 5-10 gün içersinde göreceklerdir.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: bakar kör) bu kafayla iyi yaşamıştır bu zamana kadar.
+ enselenmişiz olum!
- kabul ediyosun yani..
+ neyi?
- şike yaptığınızı.
+ kim?
- eben!!!
Her türlü göt lalesinin ağız burun kırma teklifini kabul eden fener taraftarıdır. Gözü kesen mesaj atsın açık adresimi vereyim. Birleşip gelirseniz daha kolay kırarsınız.
sadece savunmakla da kalmayıp her şey yolunda mesajı veren fotoğraflar da çekilmektedirler. yazık lan.
http://galeri.uludagsozlu...C4%9Flama-melis_79084.jpg
ergenekon destekçilerinden farkı olmayan taraftarlardır.
ayyy yazıııık bunlar şimdi 3 - 5 kişi toplanıp bağğdat caddesinde bugün 1milyar fenevli toplandık şike yapmadık yürüyüşü yaparlar. bütün kızlar toplandık toplandık toplandık sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık
bunlar daha iyi günleriniz öyle artiz artiz konuşup ahlak dersi veren asbaşkan nerdeeeee
hadi canım pendik bir iki kalmasın pendik yolcusu
haksızlığa uğradığını düşünen, yüksek ego patlaması yaşayan, bize nasıl dokunurlar efendim koskoca fenerbahçe cumhuriyetini yıkamazlar serzenişiyle, temiz olduklarını düşünen bir kısım taraftardır.
suçu kesinleşmemiş birine suçlu muamelesi yapılmasını reddeden, sadece fenerbahçe taraftarı olduklarını düşünmediğim, en doğrusunu yapan taraftarlardır. (bkz: çamur at izi kalsın)
(bkz: şizofreni)
bir fenerli olarak fenerbahçenin 1907yılından beri falan şike yaptıgı düşünüyorum.ama renklerine aşığız o başka.
(bkz: hala ergenekon yok diyen ergen kemalist)
a a çok ayıp, şike değil o teşvik primi, yok şukela anasını satayım.
hala daha suç tespit edilemediğindendir. bunda anlaşılmayacak ne var onu anlamadım, birileri mahkemeyi karara bağladı da benim mi haberim yok ?
iyi günde kötü günde ayağına yatıp durumu geçiştirme çabalarına girerler genelde .
(#12619537) duyumuma göre şike nedeniyle düşmesi neredeyse kesin olan takımın taraftarıdır.
şikenin ispatlanmadığından haberdar taraftardır. hatta sormaktadır: bucaspor maçında şike yapmamıza rağmen neden hiç bir bucasporlu gözaltına alınmamıştır.
doğuştan fenerli taraftar.
zavallı taraftardır. zavallı olması şuradan geliyor ki; şike olduğunu ve bunun üstünün çok güzel örtüldüğünü içten içe bilmesine rağmen bunu dışarıya vurmayarak takımının gururunu savunduğunu zanneden fenerlidir. oysaki bunu açık açık dile getirse daha çok saygı görecek taraftardır.
bir yerde haklı olan fener taraftarıdır. şike vardır. işte kanıtı. ama aziz yıldırım mı yaptı diğerleri mi yaptı siz karar verin!!!

http://www.ntvmsnbc.com/id/25347296
şike yaptık deseler mutlu olacak bir sürü insan var ama tüm taraftarlar değil sadece peçeteden kendi imkanları ile doğanlar.
Hep inkar, tam inkar.
aklı başında olan, aklı en kötü ihtimalle asgari düzeyde çalışan; şike yapıldığını savunan mallardan daha akıllı fenerbahçelidir. ulan tamam hadi şike yapıldı diyelim; tek başına mı yapıldı bu şike? neden sadece fenerbahçe ceza aldı? adamlar kendi kendine mi yaptı şikeyi? bunları da mı düşünemiyonuz akoyim.

hadi bakalım futbolla ilgili ilk ve son entrymi de girmiş oldum.