bugün

Şahsen her şu müziği duyduğumda https://m.youtube.com/watch?v=bn1YCClRF-g kaybolan ergenliğimi geri getiremeyeceğini bilsem bile metin2 yi indirir oynarım.
aoe2,
starcraft,
carmageddon(98).
assassin's creed oyunları. özellikle de assassin's creed 4 black flag.
need for speed, most wanted.
mclaren benz slr. cok guzel arabaydı be.
ra2 yi çok severim ama oyunun bütün denklemini çözdüğümü düşünüyorum o sebeple modları denememe rağmen zorlayıcı gelmiyor.

blur - bildiğimiz araba yarışı.. çok ilginç bir oyun ilk çıktığında 6-7 ay aralıksız oynamıştım. sonra ps3 de bu oyunu edinmiş yine aylarca oynamıştım. şuan tekrar pc platformundayım ama bilgisayarımda yüklü olan tek araba yarışı oyunudur.

assassins creed revelation - oyunun mükemmel mi ? beni hiç ilgilendirmez. istanbulu bu oyun kadar güzel resmetmiş başka oyun yok piyasada... aç sadece eski istanbulu gez.

minecraft - bu oyun ilk çıktığında (henüz youtubeda tek bir viodesu yokken) hayvan gibi oynuyordum. yarattığım dünyadaki save lerim hala durur. arada açar bir gözgezdirirdim. grafikleri kötü ama oyun size inanılmaz bir özgürlük aşılıyordu.

half life 1...
Gta 2. Sonraki serileri sıktı kardeşim hem de bilgisayarı kastı durdu. Ama bu öyle mi? Al görevini kuşbaşı kendini izleyerek tüm illegal işlere bulaş. Sonra da yak bir keyif sigarası.
dangerous dave, volfied, little fighter 2, doofus ve tabiki cs.
(bkz: clive barker s undying).
volfied.
freedom fighters .

kimse eline su dökemez .(tps)
(bkz: Call Of duty) (bkz: Counter strike)
knayt online (bkz: ben).
bilgisayarda cs1.3 var can sıkıntısına bire bir.
Gtx 765m ekran kartı ile age of empires 2 oynamaktır. Oduncu.
Counter strike.
Cs1.5-cs1.6
gta 2,fifa 99,max payne 1,turok
championship manager 03-04.
Counter.
Cs, mortal kombat, FIFA 2005, half life, mario.
doom 3'tür .
Rome total war.
pes 5, pes serisinin en iyisidir.
duke nukem!!!
(bkz: counter strike)

hem de bot atıp oynuyorum arada 1.5'i.
güncel Önemli Başlıklar