bugün

entry'ler (205)

son mohikan in soundtracki

Alır götürür seni istemediğin yerlere.

milli maçı kimsenin siklememesi

Eskidendi o mevzular. Şimdi ne futbolcu kaldı ne teknik direktör, ne de birlik ortamı. Eskiden tüm mahalle omuz omuza izlerdik. Beraber sevinirdik, beraber üzülürdük. Şimdi beraber üzüldüğümüz tek şey Şehit haberleri.

harita ve kadastro

Geçenlerde ek yerleştirmeden girmeyi başardığım lakin mezun olduktan sonra mesleğin ilerisi hakkında, iş bulma mevzusu konusunda bilgi sahibi olmadığım bölüm.

ilber ortaylı yazar olsa alabileceği nickler

"Cahillikbaşabela"

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

Lord Brass: Tinto Brass

şarkı zevki olayanlara tavsiyeler

Dubstep dinle ama seçici ol. Gidip de sadece fanboy gibi skrillex dinleme. Mt Eden, nero, flux dinleyebilirsin.

olası zombi istilasında akp hükümetinin tutumu

Makarnaları atarlar başlarına eğer zombiler zikine takmazsa yol yaparlar ve kendilerine ulaşmalarını zorlaştırırlar.

sözlük yazarlarının yediği en garip şey

Et Batı.

savaşta yere uzanıp ölü taklidi yapmak

Akıllıcadır. Yalnız herhangi bir şarapnel parçasıyla ölme olasılığı mermiyle kevgire dönmekten daha yüksektir.
(bkz: Call Of Duty)

adanacıya gidip hamburger yemek

Arkadaşımın yaptığı densizlik. Tam aksi durumda da adana istetecek kadar kırrodur kendisi.

justin bieber 21 inci yüzyılın pop kralıdır

Hangi yüzyıl hangi yüzyıl ? Güldürdünüz be.

yazarların olsa da yesek dediği şeyler

Hayley.

891 lirayı beğenmeyen asgari ücretli

faturalar 150 lira, kira 600. Eti aklindan sil. Artık en iyi dostun makarnan olacak.

100 kbps

Öldürür bitirir adamı. Almanya'dan ps4 getiren amcanın uçak kazasında ölmesi kadar acı yaşatır insana.

sözlük yazarlarının itirafları

Diğerleri gibi romantizmiçeren itiraflarım yok, sapım ben evet.

ellilik adamın yanında yirmilik kız görmek

20 lik adamın yanında 50 lik kadın görmek kadar iğrenç birşey.

yıldız tilbe nin twerk dansı

Linke tıklamaya korktuğum video. Niye öyle bişey yapmış ki. Zaten halihazırdaki hali de epey tiksindiriciydi.

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

Hannibal gibi yaratici şeyler yapardım.

asphalt 8 airborne

512 mb ramli telefonda kasması üzen oyundur. Neden benim neyim eksik diye nâra attırır.

kendini sevme sebepleri

Kendi dış görünüşümü bilmem, bu alanda kendimle ilgili espriler yapabilmem. Oha çok şirinmişim lan ben.