bugün

1.88 cm boyunda oyun kurucu pozisyonunda oynayan Türk basketbolcudur.
son 3 sezondur ligimizin asist kralı. bu sezon erdemirspor'da ter dökmektedir.
Milli formayı kesinlikle hak eden sporcu.
türk basketbolunda değeri bilinmeyen adamlardandır. gönül fenerbahçe ülker'de, efes pilsen'de veya diğer büyük takımlarda izlemek isterdi.
şimdilerde yunanistanın Maroussi takımında forma yine arada içine steve nash kaçan asist kralı.
bugün konya selçuk maçında gördüğüm, lağn hakan köseoğlu olm bu, idolümdü lan bu benim diye sevindiğim kişidir.

konya kendi sahasında hem uşaktan 98 (100 atmadılar ayıp olmasın diye ) sayı, 40 da fark yediği için gerizekalı konya taraftarınca yuhalanmıştır, küfür edilmiştir kendisine.

basketbolun ne olduğunu bilmeyen, oyun kurucu nedir , ne değildir bilmeyen, amerika nın köyünden gelen uzun boylu bi s.ke faydası olmayan , ne alan savunmasını, ne alan kapatmasını, ne adam adama savunmasını bilmeyen bir adamı ''olm, amerikalı var ya şu zenci, uzun olan çok iyi olm yeaa'' diye öven konyalı hanzolar tarafından küfür edildi kendisine.

okumuyordur da, okuyorsa beni dinlesin hakan abi.

ama fırsat bulduğun anda çek git bu konyadan. benim de 6 ayım kaldı, yazıktır günahtır sana.
Basketbolu bu sezon 34 yaşında bırakmış ve U16 Milli Takımı'nda asistan koç olmuştur.

http://www.basketfaul.com...akiminda-asistan-koc.html
Oyun kurucu pozisyonunda görev alan Türk profesyonel millî eski basketbolcudur.