bugün

arjantinliler için messi neyse beşiktaşlılar için bu adam tam tersidir.
sözlük karşılığı hatalar zinciri olan kaleci.
yeteneklerini bir türlü sahaya yansıtamayan, ya da yeteneksiz olup şansı sayesinde top kurtaran kaleci.
(bkz: git kendini çok şeytirmeden)
Ne diye hakemin 30cm önünde düşen ve açısını çoktan kaybetmiş bir adamın üstüne atlayıp penaltı yaptırırsın ki be adam?
türkiyedeki en iyi(!) kalecidir ayrıca kendileri.
yakında taca giden topu bir şekilde penaltı yaptırmasını beklediğim kaleci. onda o ışığı gördüm evet.*
4 kasım 2010 porto beşiktaş maçındaki penaltıda zerre kusuru bulunmayan kaleci.şu penaltı fenerbahçe maçında çalınsa,yıkardınız buraları sayfalar dolusu sevgili bjk liler.tey allah'ım ya.
futbol bir din olsa bu adam ateis bile olamaz.
şu anda annesi saygı ile anılan kaleci.
4 kasım porto beşiktaş maçında muhteşem(!) zamanlaması ile takımına golü yedirmiş olan kaleci bozuntusu. adam topu almak yerine falcao'u düşürmeyi hedef edindi gol pozisyonunda. buradan kendisine demet demet küfürlerimi gönderiyorum. sıradaki a.... s..... ona gelsin.
son iki porto maçında yaptığı akıl almaz hatalarla, koyu bir porto taraftarı olduğunu düşündüren kalecimsi.
arkadaş söyleşisinde ilk geldiğim zaman yaptığım hatayı söylüyorlar diyor.ben söyleyeyim.
liverpool dan 8 yedik kalede sen vardın
metalist ten 4 yedik kalede sen vardın ( jaja 34578 mt.den attı)
en iyi oynadığın maç trabzon maçı 2-0 yendik o sene ilk üçe giremedik
başka ne oynadın be hakan ım söylede bizde bilelim
geldiği yere geri gitsin diyecem ama geldiği yer 2 sezondur kapalı olduğu için yine beşiktaşta kalacak gibi görünüyor.
(bkz: buradayım)
şimdi cska'dan gol yedi. gene saçma sapan.
delirtir lan bu adam insanı.
sonra çıkar "bana, iki sene önce yediğim goller yüzünden tepki gösteriyorlar" der.
an itibariyle sinirden kudurmama sebep mal.
kaleci değilim diye bağırıyor.
ilk hatalı çıkışını 17 Ağustos 1982 yılında yapmış kaleci.

edit:alıntıdır.http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=20669464
neredeyse hiçbir topu tutamayan* hemen hemen hepsini sektiren ve çıkıp çıkmama tereddütleri bıktırmış olan kalecidir. ben bu adamı ilk 5-6 sene önce oynanan ankaraspor-galatasaray maçında izlemiştim. galatasaray'ın 2 penaltısını kurtarmıştı. iyi,geleceği parlak bir kaleci olur görüşündeydim ancak o beşiktaş'ta kendisine verilen şansların hiçbirini* kullanamadı. ayrıca cenk gönen ve rüştü reçber gibi iki tane daha iyi kaleciniz varsa bu adamı neden tercih edersiniz onu da anlamış değilim.
güler misin ağlar mısın;

http://fotogaleri.ntvmsnb...a-orgazm.html?position=22
türk futbolunun yeni hayrettin demirbaş'ı. hiç ihtiyacımız yoktu aslında ama..
(bkz: hakan boşa çıktı)
dün oynan (bkz: cska sofya beşiktaş) maçında yine bir klasiği gerçekleşmiştir.

yahu bu adamı biri playstation kolundan yönetiyormu ne,anlamadım gitti.
galatasaray'ın yıllar önce ankaraspor karşısında galip gelmesine 2 penaltı kurtararak izin vermeyen kaleci. yanılmıyorsam penlatıları hakan şükür ve sasa iliç kaçırmıştı.

gel gör ki şimdi o kaleci oynadığı hemen her maçta mutlaka bir hava topu hatası yapıyor. yan top denilen şey nedir, nasıl hazırlanılır, nasıl kurtarılır hiçbir bilgisi yok sanki. kalecilik adına hiçbir ekstrası yok.

ahh pardon, evet bazen 8-0 gibi ekstralara çıkıyor.