bugün

hadise'nin akıl sır ermez basitlikte müstehcen içeriğe yakın olabilecek videolar klipler çekmesi, sahnede enteresan konuşmalar gerçekleştirmesi ve hep bir seksi imajı çizme çabasında olması acaba vermek istediği gizli bir mesaj mı var dedirtmiştir. en son leopar kıyafetlerle küvette verdiği pozun ne sanatsal ve esprisel ne de başka bir açıdan anlamı yok
görsel
sesi de güzel değil hala ne diye ülkede konserlerin en çok kazananı o, belirsiz. hadise'yi de kerimcan durmaz gibi yollayamaz mıyız? beyin göçü adı altında falan ? özgürlük kalıbını bahane ederek kadının gelebileceği en üst makamın cinsel obje olduğunu vurgulayıp bizi basitleştirmesinden sıkıldım
(bkz: abi beni sev)
"Bence evlenmeliyiz hem de bu sene" mesajıdır.
mesaj net seks yapın.
Mesajdan ziyade vermek istediği başka bi şey var bu kadının.
Cinayet filmlerinde ki sahneyi aklıma getirmiştir. Kadını öldürürler küvete koyarlar , falan. Ya da küvette ölü bulunur gibi. Herkesin görüntülere ve olaylara bakış açısı farklıdır. Psikolojim bozuk galiba.
küveti asimetrik oturtmuşlar. işçilik kötü. bence mesaj bu.
Artık anne olmak istiyorum.

Hormonlarım bana anne olmam gerektigini salık veriyor.

Yavrusuzum. Yavruma sarılmak istiyorum artık.

Beni yavrulatacak adamı tanrıdan diliyorim.
Lütfen allahım, lütfen, lütfen.
eyt mağduruyum.
Paran var pulun var şöhretin var bi insanın sonradan sahip olabileceği her şeye sahipsin ama beyin yok aq. Bi insan niye böyle bi fotoğraf atar ki aq. Acayip bir sonradan görme durumu var kadında.
yaşlanıyor o yüzden bu halleri.

azcık yorum yapın analiz yapın evladım.
sakatlar derneğine destek mesajıdır.
görsel

Aslında hiç çekici değilim. Her kadın gibi sadece oyuncuyum.

Kadın dediğin nedir ki? Diye sorar filozof.

Senin ona yüklediğin anlamlardan çok hoşnut olan, bunun için çalışan ama bundan uzakta olan bir şey.

Kaldırın yüzlerindeki maskeyi. Verin onlara haklarını.

Ekleme, eşcinsel degilim.
Artık zamanım geldi diyor.
Ayrılık acısı çekiyor olabilir. Salın kendi haline zira bomboş çar kendileri hehe.
Koca istiyor koca talibim ona.
Aslında normal olan paylaşımları sağcısı, solcusu, orta yolcusu fark etmez muhafazakar kafadaki bu ülkede marjinal geliyor. Yok Mayo giymiş dans etmiş, yok şunu yapmış, yok bunu yapmış. Genç bir kadın olarak istediği şeyi yapıyor. Kimsenin özgürlüğüne karışmıyor, kimsenin hakkını ihlal etmiyor. Takibin zorunluğu olmadığı bir mecrada kendi takipçileriyle istediğini paylaşıyor. Hadise cesur bir kadın gücünün artmasını diliyorum.