bugün

yazarlarımızdan birinin başına gelen üzücü olay. ama bu kadar kişinin içinde anlatması ilginçtir.

(bkz: bunu bize neden anlatıyorsun)
(bkz: biz sana ne yaptık)
sıçmışlığa delalettir. lan yoksa..?
anüsünden sıçmaya çalışan bireyin başına gelen olaydır. o ufacık yerden b.kçuk nasıl çıksındır? ha normal yollardan ise, hemoroid belirtisi olabilir.
(bkz: idrar yaptıktan sonra götün kanaması)
(bkz: sıçıp kusarken burnun kanaması)
sonunda bu da oldu mmına koyim. biz şaka yapar dalga geçerdik falan ama sonunda biri tuvalette sıçtığını bile yazdı sözlüğe. uludağ sözlük bakalım bundan daha dibini görebilecek mi?

tanım: basur!

not: napalım, silinmesin diye tanım da yapmak zorundayız!
hemen göte 'bizim orada göte göt derler' diyerek kendisinden tekrar bok gelmesi sağlanmalıdır.
(bkz: açılın ben doktorum)*
bazen o kadar haklılar ki...

(bkz: altıncı neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi)
bir de şöyle bir şey var:

(bkz: kanasın kanasın bırakın yaram kanasın)
meme yapmıştır meme.
+sevim kos, baydar'in gotu kaniyormus.
-cemil yine mi pencereye ciktin sen!
valla bilmiyorum benim büyük dayıya olmuştu adam üç güne ibne oldu.. korkutmak gibi olmasın da..

öf tanım: valla benim bilmediğim ama büyük dayımın başına gelen olay..
hafif zımparalıyınca geçicek hadise.
bir şey olmaz. farenjit kadar kötü değildir. dışkımı yaptıktan sonra bir tarafımın kanadığı bir kaç kez oldu. ama farenjit kadar zorlamadı beni.

(bkz: korkma)
polip olabilir. kolonoskopi ile bakilmali ne var ne yok diye.

edit: sictiktan sonra anusun kanamasi degil miydi bu baslik.
sözlüğün ebesi düdüklenerek öldürüldü. ölüyü bile düzmeye devam, basur değil nekrofili vakasıdır.

tanım: 2 hafta tuvalet taşını görmedikten sonra küçük boyutta bir heykelik çıkarınca görülen durum, korkmaya gerek yok sinameki içeceksiniz.
tedavi icin once doktor yerine, en yakin kahvedeki batak oynayan genclerin yanina gidilmelidir, zira ayo da boyle basladiydi.
valla sakın korkmasın bu durumu yaşayanlar belki bizim aileye özgü bir olaydır da benim büyük dedeme olmuştu 2 güne kalmadan gömdük.. allah taksiratını affetti dediler sonra tam takip edemedim..
(bkz: kedidir kedi) *
aşina olduğum bir durumdur.. biliyorum ben bu semptomu, benim arkadaşın abisine olduydu, herif ilk önemsemedi sonra götü kurudu düştü adamın lan.. baya ken bebeklerinin arkası gibi oldu.. serumla kaka alıyorlardı en son, midem döndü kestim ilişkimi..
korkma da yani..
ahmet yıldız ölmedi'nin başına gelse daha inandırıcı olurdu.
kandaki amoglabin miktarında aşırı bir artış yoksa sorun olmayacak durum. travo vasküler sindirim sisteminin otonom endozplazmil mitokondri ile depreşmesinden kaynaklanan vaskilüs anüsüs problemus sendromu açıkca belli oluyor. hastanın korkuyorum dediği durum ise anüsfobia denen küçüklüğe inilmesi gerek bir depresif manipülasyon.
- hamdi abi götün kanıyor
- versene bi orkid
-paketi yeni attım be hacım..
Kanayan bir g.t için sözlük halkının neler yapabileceğini ispatlattıran durum olmuştur. 32 dakikada 47 entry. Bu millet çok yardımsever.