bugün

zamanla güzelleşecek kızdır. her şey alışmaya bağlı. sonra taş gibi olabilir hatta.
bağlantının asla koparılmaması gereken kızdır. ileride gereksinim duyulabilecek kızdır aynı zamanda.

(bkz: yokluk)
Tercih sebebidir.
abazan arkadaşlarımızın fantezi oyuncağıdır başka bişey değildir.
plajda altında mini şortu üstünde bikini üstü ile içecek bir şey almaya gidemez. bütün gözler göğüslerine kitlenir. insanlar gözlerine bakarak değil kaçamak kaçamak göğüslerine bakarak konuşurlar. kız için iğrenç erkek için göz banyosudur.
surekli yakasi acik giyip fotolarda boyun-gogus ikilisini gozumuze sokacak hatundur. bittabi sismandir da.
işsiz kalmayacak kişidir.
madem güzel değilim dekolte benim yaşam tarzım diyebilecek kızdır. heryerdesiniz biraz göze saygı.
büyük göğüsleri olacak da çirkin olacak öylemi?
ben buna katıla katıla gülerim.
(bkz: hazal çağlar) çok ekmeğini yedi memelerinin.
güzelliği artık çokta önemli değildir çünkü göğüsleri bir adım öndedir.
çirkinliği fark edilmeyecek kızdır.

siz büyük göğüsleri olan kadınların suratına bakmaya fırsat buluyor musunuz? benim hiç işim olmaz.
Göğüs teferruat.

Yüz güzelliği yoksa insan koca bir hiçtir. Bir kadına "güzel" derken ilk yüzüne bakarız, sonra boyuna.

Göğüslerine değil...
göğüslerini bırakıp içerde televizyon izlemeye gitmesi gereken kızdır. kendisine ihtiyacımız yok. meme yeter.
Tam bir trade off meselesidir.
göğüs furuattır.
bu kızda paralelcidir.
italyan olabilir.
Güzel olması için yeterlidir.
kalbinin güzelliği yüzüne değilde göğüslerine vurmuş olan kız.
Çirkin mi?
iri göğüs ve çirkinlik mi? Yapma. O kız çirkin değildir güzel olmasa bile çok seksidir.
Aslında göreceli bir kavramdır. Yinede söyleyim dedim.
hayata karsi 8-0 onde olan kizdir.
abaza kişiler için bir çuval yeter.
Abazalar icin iki buyuk karpuz olsun ici curuk olsun, sorun degildir.
güzel değilse kurtarmaz.
güzel yüzlü ama küçük göğüslü kızı 2 ye katlar.