lanet olsun yine mi? dedirten, herkesin canlı örneğini gördüğü olaydır. çıkılan erkeğin parasının bol olması hatun kişiyi cezbeden bir etken olsa gerek. ikinci bir etken ise yakışıklı erkeklerin genellikle utangaç olmaları nedeniyle hatun kişiyle konuşamamaları bunun sonucunda ise hatunu tipsizlere kaptırmasıdır. çünkü tipsiz erkekler reddedilmeye alışmışlardır tabiri caizse kaşarlanmışlardır artık. kaybedecek bir şeyi olmayan tipsiz erkeğimiz güzel hatunumuzun boşlukta olduğu bi zamana denk gelir ve teklifi kabul edilir. üçüncü etken en dikkat çekicisidir: tipsiz erkek aldatmaz kavramı. yakışıklı erkeğin kesin 2-3 kız arkadaşı vardır ama bu beni aldatmaz onun için sadece ben olurum düşüncesi bütün güzel kızlarımızı etkilemiş durumdadır ne yazık ki...
tipsiz erkeklerin daha yürekli olmasından kaynaklanan durum. ayrıca her güzel kız için kesin bunun çıktığı var denilirse haliyle kızı kaparlar.

Not: erkeğim lan özelden: çirkinim ama tanışalım mı demeyin
türksünün de olduğu kaderin cilvesidir.

bir güzeli bir çirkine verirler.
güzel ağlar, çirkin güler bir zaman.
(bkz: güzel kızların çirkin sevgililerinin olması)
tipsiz erkeklerin kızın yanındaki erkeği çekememesi sonucu ortaya atılmış bir tezdir.
şöyle bir durumda vardır ki: genelde tipsiz erkek kavgada dövüşte tipini kaydırmıştır. kızlarda kendileri için kavga eden erkeklere taparlar deyimi yerindeyse... bu yüzden "dur şunla bi çıkayımda şunun ağzını burnunu bi kırdırtayım" düşüncesi vardır liseye kadar kızlarda... daha sonra ise iş gerçekten aşka biner yani üniversite ve sonrasında...
(bkz: yaşadım gördüm)
(bkz: yakışıklı kızların çirkin erkeklerden hoşlanması)
(bkz: tipsiz erkeği cipsiz erkeğe tercih etmek)
muhabir: güzel kızlar tipsiz erkeklerle çıkıyor ne diyorsunuz?
tipsiz erkek: ne diyeyim yakışıklılığımdan kaybediyorum demek ki.
tıpsız erkekler bu eksıklıgını zeka ve kültürle kapattıkları için tercih edilirler.
(bkz: ülkücü reisinin okuldaki karizmasına aşık olan kız)
(bkz: reislerin her daim çirkinlerden seçilmesi)
Aslında göreceli olan bir konu olmakla birlikte inceliğine bakıldığında,

Kadınlar, kendilerini zekasına hayran bıraktıran, kıvrak zekalı, esprituel, karşındakinin ne istediğini bilen, kendine saygı duyan, özgüvenini yapmış, parası olmuş yada olmamış ama karizması yerinde erkeklerden etkilenirler.

bu bir bir daha iki eder.

Erkek ler ne yapar kadınları etkilemek için ?
Body salonlarında kas yapar,
vucutlarına olabildiğince önem gösterirler ki, seksualiteleri ve güçleri ortaya çıksın diye!

Biz bunlara Manken gibi erkekler güruhu deriz ki, en az kızlar kadar ayna sefası sürerler, kendilerini çok beğenir ve bütün kızların kendisinden vazgeçemeyiceğini düşünürler.
Az konuşurlar... Karizma yaptıklarını sanarlar. buna rağmenkızların ilk gençlik aşkları bu tiplerdir ama sonuçta, kızlar lise dönemleri biter bitmez bu tiplerin boş olduğunu anlarlar ve uzak dururlar bu tornavida tiplerden.
Vücut geliştirmekle karizma yaptıklarını zanneden bu kardeşlerimizin beyin geliştirmeye pek de vakit bulamadıklarını bir süre sonra kız milleti anlar.

Çirkin erkek ne yapsın, zayıf, çelimsiz, yada kel, yada yüzü buruş buruş olan bir erkek, rakiplerinin içinden nasıl sivrilecektir! Kadınsız kalacak değildir ya!

Zaman içinde kendiyle barışık olmayı, kepçe kulakları üzerine hikayeler anlatmayı, konuşma sanatını öğrenirler, esprileriyle kendilerine hayran bırakmayı öğrenirler. Kadınlar ne ister onu araştırır ve kadınları mutlu edecek şeyleri öğrenirler, bunu o kadar iyi yaparlar ki, özgüvenleri de tam yerine gelir.

Ve Çirkin erkeklerin yanında eğer bi genç güzel bayan varsa, ve sizin yanınızda böyle bir bayan yoksa bilin dostlar, o sizden bikere kat be kat akıllı, duygusal,romantik, empati kurabilen ve kadını mutlu etmesini bilen biridir.

Bu saydıklarımın da hiç birisi para ile yapılan bişeyler değildir.
Erkek te;
1)Çene olacak, laf yapacak ağzı...
2)Akıllı olacak ve zeka oyunlarından mat ederek çıkacak, Ama centilmen olup arada ona avans verecek, avans verdiğini hissettirmesse kadının kabini kazanır. Avans verdim derse son maçı olur.
(bkz: kadınlar aptal yerine konmayı sevmez)
3)Asla küfürbaz olmayacak kadının yanında
4)Kadına saygı duyacak bunu hissettirecek ona -ama bunu dozunda yapacak yalaka olmayacak -
Mesela
"ben çirkin olabilirim güzelim ama sen de bi boka benzemiyorsun yani ikimiz birbirimiz için yaratılmışız" diyebilirsiniz...
yada
"sendeki güzellik beş para etmez bu bendeki sevda olmasa" (karacaoğlan) değişi ile daha duygusal bağlamalar çekebilir ve eşitliği sağlayabilirsiniz.

vs... vs ... vs... böööyle gider..

- Kadınlar elbet kendileri için kavga eden erkeklerden hoşlanır (hep yapma lütfen derler) ama için için işte benim erkeğim derler. Onun için kavgaya girin.
gözünüz yemiyorsa bile girecekmiş gibi yapın. "tutmayın lan beni" diye nara atın hiç olmazsa.

işte bunların yanında
Birde romantik ve centilmen bir erkekseniz, paranız olmasın mühim değil, o kadın çalışır çabalar, size bile o bakar kafanızı yormayın.

-----------------------------------------

Edit Not: Çirkin erkeklerde bu özellikler olacak diye kaide yok.
Aman ha kızlar, O çirkinliği ile gerçekten mal oğlu mal erkeklerde vardır.
Dikkatli olun.
Çirkinler yaptı mı daha bi koyar yaptıkları. Lan bari yakışıklı sevseydim de, o beni ekseydi filan dersiniz. Genellemeler sizi yanıltmasın.
Bu yazılanlar sadece genellemedir.
profesyonel sürücüler tarafından trafiğe kapalı alanda gerçekleştirilmiştir.

Gerçek hayatta denenmesi sağlığınız açısından çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.
Ne diyeyim Allah herkese gönlüne göre versin.

+Dedim sana böyle yazmayalım diye ibrahim,
Bak yanlış anlarlar bizi ibrahim.
dedim değil mi ibrahim?
-dediniz efendim
+üniversitede kız okutması çok zor ibrahim
-lan senin varya, doğrudur efendim.
(bkz: kıskanmak)
güzel olduğu kadar da zeki olan kızın tercihidir. erkekte tipten önce insanlık aramıştır...
doğduğudan beri oyuncak ayıya sarılıp yatan bir kızı büyüdüğünde sevgili seçimi için eleştiremezsin.
(bkz: kendimizi kandırmayalım beyler yok öyle bir şey)
(bkz: saygı duymak lazım)
nedense güzel kızlardan ziyade tipli(!) erkekleri rahatsız eden hadisedir.
olmayan olaydır.

evet arkadaş yok böyle bir durum. tipsizim ve hiç de adriana limalarla çıktığımı hatırlamıyorum. yani tamam gergedanla seviştim demiyorum ama yani. neyse anladınız.

test ettim yok böyle bir durum.
yakışıklı olmayan erkekler kıza daha ilgili davranacağı için, yakışıklı olup da kendine geberen, kızın onu araması gerektiğini vs gibi şeyler bekleyen erkeklerden, tipsiz erkeğin öne çıkması durumudur. yalnız, bu durum başlarda geçerli olabilirse ileriki zamanlarda geçerliliğini kaybedecektir. tipsiz olan erkek, kızın yanında kendini kötü hissedecek ve komplexe kapılacak, kızın yanında kendini yetersiz hissedip kıskançlıklar gibi durumlarla onu kısıtlamaya başlayacaktır. kızlara tavsiyelerden birisi, sizi taşıyabilecek ve sevebileceğiniz biriyle çıkın ya da arkadaş olun.
tamamen parasal durumlardan ötürüdür. para, araba olduktan sonra tip sorun olmamaktır. gerizekalı, yere basmayan türk kızlarının basitliğini gösterir.
''tipsiz erkek yoktur parasız yada başarısız erkek vardır'' hipotezini doğrulayan durum..
yakışıklı bir erkek tipsiz, güzel olmayan bir kızla çıkmaz, yakışıklı bir erkeğin güzel olmayan bir kızla çıkmasını çok nadir görebilirsiniz, ama güzel bir kız tipsiz bir erkekle çıkabilir, hatta evlenebilir bile... kızlar bu konuda erkeklerden çok farklılar.
(bkz: tipsiz erkeklerin kendilerini geliştirmeleri)
(bkz: money talks)
tamamen duygusaldır.