bugün

tercih meselesi değilde kalp meselesi olayına giren durumdur.
öpüştüğünde kül tablası yalamış gibi olmak istemeyen kızdır. ancak genellenemez, gönül işi bunlar.
güzel kızların beyaz dişli erkekleri tercih etmelerinden ötürü doğru olan tercihtir.
kendisi de içmiyorsa son derece haklı bir istektir.
sigara içmeyenlerin avuntusudur.
mantıklı bir şey olabilir ama yok öyle bir şey.
kadın da erkek de soyunu en iyi şekilde devam ettirebilecek kişiyle birliktelik kurmak ister. sigaranın doğurganlığı olumsuz yönde etkilediği ve sperm kalitesini düşürdüğü bilinmektedir. yani iç güdüsel bir tercih söz konusu olabilir lakin direkt tercih meselesi olarak kabul edilmesi düşük bir ihtimal.
güzel kızların sigara içmeyen erkekleri tercih sebebini sperm kalitesine bağlayan saçma yazar söylemidir. sigara içen erkek denilince akla en son sperm gelmeli.
hayvan gibi, baca gibi, oral dönem -0 ile 2 yaş arası- takıntısı tavan yaparak içmediği ve yanındaki insanları rahatsız etmediği sürece sorun yoktur.
yalandır.

--spoiler--
o zaman ortada büyük bir hata var.
--spoiler--
yalandır, bırak güzel kızı yanımda herhangi bir kız yok.
sigara bütün güzelliklerin düşmanıdır.

kız haklıdır.
kısacası nefesi kesilmeyecek erkek tercihidir.
sigaranın damarları tıkadığını, dolayısıyla kanın kolay kolay temizlenmediğini ve yine dolayısıyla kişinin erken yaşta çökeceğini bilen kızdır. sevgilisinin, kocasının bu şekilde olmasını istemiyordur doğal olarak.
(bkz: sigarayı bırakmak için güzel sebepler)
böyle bir şey yoktur. doğrusu, güzel kızların sigara içen erkek tercihi olmalıdır.
güzel olmakla değil de tamamen sigaranın kendisine duyulan nefretle ilişkili durum.
tercih ettikleri erkek sigara içmek dışında her haltı yiyorsa yanlış bir tercihtir.
Olmayan tercihtir. Güzel ve çirkin genel olarak kızların hoşlandığı erkek tipi bellidir.
1)zengin,
2)arabası olan,
3)gitar çalan,
4)piç,
5)kimseye yüz vermeyen.
6)sigara içen,
7)içki içen.
(bkz: uludağ sözlük istatistik ekibi)
güzel kızlar kendilerini siklemeyen deger vermeyen sikip atan piç erkeklerden hoslanırlar. Bu tur erkeklerınde yuzde 90 ı sıgara ıcer boylece tez curutulmus olur.
yanlis onermedir, sigara da iciyorum. izmirin tas kizlarina da cakiyorum nokta. her ikisini ayni anda yaptigim da oluyor.
bu da bir önermedir, olur.
Kriterleriminden biridir sigara içiyor olması.cirkin olduğumu düşünmüyorum.
Yuregine degilde karacigerine asik olacak kizlarin tercihidir. Bu konuda cok cok cok hassas birisi olmadikca sanmiyorum boyle bi tercih yapacak kizlarin var oldugunu.

Edit: sigara icmiyorum.
Valla o tercih değil bahanedir. Okulda farklı zamanlarda etraftan güzel diye nitelendirilen iki hatunun peşinden koştum. Biri sigara içmesen başlayabilirdik deyip reddetti diğeri ise sigaradan rahatsız oluyorum yanımda içme dedi.
güncel Önemli Başlıklar