bugün

Valla o tercih değil bahanedir. Okulda farklı zamanlarda etraftan güzel diye nitelendirilen iki hatunun peşinden koştum. Biri sigara içmesen başlayabilirdik deyip reddetti diğeri ise sigaradan rahatsız oluyorum yanımda içme dedi.
Yuregine degilde karacigerine asik olacak kizlarin tercihidir. Bu konuda cok cok cok hassas birisi olmadikca sanmiyorum boyle bi tercih yapacak kizlarin var oldugunu.

Edit: sigara icmiyorum.
bu da bir önermedir, olur.
Kriterleriminden biridir sigara içiyor olması.cirkin olduğumu düşünmüyorum.
yanlis onermedir, sigara da iciyorum. izmirin tas kizlarina da cakiyorum nokta. her ikisini ayni anda yaptigim da oluyor.
güzel kızlar kendilerini siklemeyen deger vermeyen sikip atan piç erkeklerden hoslanırlar. Bu tur erkeklerınde yuzde 90 ı sıgara ıcer boylece tez curutulmus olur.
(bkz: uludağ sözlük istatistik ekibi)
Olmayan tercihtir. Güzel ve çirkin genel olarak kızların hoşlandığı erkek tipi bellidir.
1)zengin,
2)arabası olan,
3)gitar çalan,
4)piç,
5)kimseye yüz vermeyen.
6)sigara içen,
7)içki içen.
tercih ettikleri erkek sigara içmek dışında her haltı yiyorsa yanlış bir tercihtir.
güzel olmakla değil de tamamen sigaranın kendisine duyulan nefretle ilişkili durum.
böyle bir şey yoktur. doğrusu, güzel kızların sigara içen erkek tercihi olmalıdır.
(bkz: sigarayı bırakmak için güzel sebepler)
sigaranın damarları tıkadığını, dolayısıyla kanın kolay kolay temizlenmediğini ve yine dolayısıyla kişinin erken yaşta çökeceğini bilen kızdır. sevgilisinin, kocasının bu şekilde olmasını istemiyordur doğal olarak.
kısacası nefesi kesilmeyecek erkek tercihidir.
sigara bütün güzelliklerin düşmanıdır.

kız haklıdır.
yalandır, bırak güzel kızı yanımda herhangi bir kız yok.
yalandır.

--spoiler--
o zaman ortada büyük bir hata var.
--spoiler--
hayvan gibi, baca gibi, oral dönem -0 ile 2 yaş arası- takıntısı tavan yaparak içmediği ve yanındaki insanları rahatsız etmediği sürece sorun yoktur.
güzel kızların sigara içmeyen erkekleri tercih sebebini sperm kalitesine bağlayan saçma yazar söylemidir. sigara içen erkek denilince akla en son sperm gelmeli.
kadın da erkek de soyunu en iyi şekilde devam ettirebilecek kişiyle birliktelik kurmak ister. sigaranın doğurganlığı olumsuz yönde etkilediği ve sperm kalitesini düşürdüğü bilinmektedir. yani iç güdüsel bir tercih söz konusu olabilir lakin direkt tercih meselesi olarak kabul edilmesi düşük bir ihtimal.
mantıklı bir şey olabilir ama yok öyle bir şey.
sigara içmeyenlerin avuntusudur.
kendisi de içmiyorsa son derece haklı bir istektir.
güzel kızların beyaz dişli erkekleri tercih etmelerinden ötürü doğru olan tercihtir.
öpüştüğünde kül tablası yalamış gibi olmak istemeyen kızdır. ancak genellenemez, gönül işi bunlar.
tercih meselesi değilde kalp meselesi olayına giren durumdur.