bugün

suskunların ıskası. 1988 doğumluymuş. farklı bir tipi var. tarz olarak behzat ç nin hayaletine benzettim.
(Bu geceki Beyaz Show'daki samimi konuşmalarından sonra) Patik sevdiğini, giymekten zevk aldığını söyleyebilen on numara beş yıldız adam.
--spoiler--
hızla patik örmeye başladım,haftaya kadar 10 - 15
çift yaparım.10 güne hepsi elinde caney.
--spoiler--

bildirme editi:patikler ulaştı ve teşekkürümü de aldım. Sağolasın Murat oğlan.
iyikide oyuncu olmuş dedirten güzel kişilik.

komşusu olan ev sahibinin yer olmadığı için onlara verdiği piyanoyu anlatırken ne kadar sevindiği samimi olarak yüzünden anlaşılabiliyordu dünkü tv programında.

bu ne tatlılıktır yahu.
sesine kurban; http://www.youtube.com/wa...;rl=yes&v=A92JmcSP89c
bıyığına kurban denilesi oyuncu.

kendisini behzat ç.'de görmek istiyoruzdur mutlaka. çok yakışacağını düşünüyorum. suskunlar'a da yakışmakta fakat bir gün mutlaka konuk oyuncu olarak falan girmesi gerek behzat ç.'ye.

ayriyeten; mahir çayan'a da benzetmekteyim kendisini. belki bıyıklardan ötürü. evet evet bıyıklı haliyle andırıyor mahir'i. inanç konukçu'ya da benzemekte. sanırım ben bu tip erkeklerden hoşlanmaktayım. saygılar.
sempatik..
bu yetenekle adından çokça bahsetmesi gereken oyuncu.

kendini ispat aşamasındadır daha.
güzel adam güzel insandır. he bir de her gece dinleyemeye doyamadığım bir fırtına tuttu bizi şarkısını güzel sesiyle içime işletmeyi başarmıştır.
Yaşından büyük gösteren , temiz yüzlü oyuncudur.
(bkz: 1988) doğumludur.
güven be murat Akpınar.
Bu adamın ses rengi ve şarkı söyleyişi çok iyi.
Orhan pamuk'un kara kitap'ını okurken kendisini "galip" olarak hayal ettiğim oyuncu.
Hak ettiği değeri alamamış yetenekli oyuncu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar