bugün

Ulan sözlük diyoruz mb yemez ama her yeni sayfa açtığımda 40 saniyelik video yüklüyor. Şaka mı bu?

Bir kere izlesem belki tekrar çıkmaz. Deneyeyim mi?

(bkz: zallım yar)
Ben görmüyorum da...
Oha aq her sayfa yenilendiğinde mi oluyo?
Ben sadece olsa olsa sözlüğe ilk girerken çıkıyordur falan diyorum. Milletin sövdüğü kadar varmış desene.

Opera.
Ta amısına koyayım böyle videoların dedirtti, yeter amk, sözlüğün içinde sözlüğün reklamını yapmak nedir arkadaş.

Iyice soğuttu sözlükten.
icat edenin sık sık kulaklarını çınlattığım zımbırtı. Hayir bide sesli basliyor muzikle birlikte gel de çınlatma.
Sözlüğü ilk kez ciddi bırakmayı düşünmemi sağlayan eklenti.
Hala neden çıkıyor karşıma bir türlü anlamadım gitti. Yönetim bu saçmalıktan vazgeçmişti hani? Hani Avrupa Birliği işkence kalkmıştı?
Telefon kasıyor xikecem yapacağınız işi. Hangi dalyaxağın fikri lan bu nickini versenize bi.
Neden ısrar edildiğini anlamadığım videolardır.

Kimse memnun değil işte aga kaldırın şu işi. iğrenç, kullanışsız, bi şeye derman olmuyor.

Neyin ısrarı bu?
Artık siktir git başımdan. Ne iğrenç bir şeysin sen ya!
günün videolarini sikeyim. video izlemek istesem youtubea falan girerdim amk.
Yav kardeşim yeter be. Kimsenin de sikinde değil bakıyorum. Neden ısrar ediyorsunuz ya? iğrenç lan.
Şu günün videoları acil olarak kaldırılması gerekli, haddinden fazla insanı yoruyor. Sözlükten soğutuyor.
1,5 yıldır herkes şikayetçi ama kimsenin sikinde değil.

Memleket süper amk ya.
Yaw zikecem gününü de videosunu da...
Ziırt pırt zırt pırt.
uludağ mobil'deki günün videolari kısmı her 5 dakika için 480 mb internet tüketiyor maalesef. Yani 10 dakika açık kalsa 1 gb internetiniz biter!
Yazarlara adeta sözlüğü bırakın eziyetidir bu zorunlu çıkan günün videolari kısmı!!
Bunu düşünen, uygun gören ve tasarlayan insanlar ne düşünmüş olabilir..
Yazıktır, günahtır, zulümdür.
Yazarlara yapılan bir kötülüktür.

Kardeşim, bunu yırtık dondan fırlar gibi sürekli elimizin altına çıkartacağınıza, sabit başlık filan yapın barime. En azından sinir krizi geçirmeyiz.

https://youtu.be/7EX3CDtB1Tw
Abicim yok mudur bunu kapatmanın bir yolu? 30 saniyede bir günün videoları adında bir pop up açılıyor aşağıdan. izliyorum bir daha gelmesin diye ama nafile. Kapatıyorsun tekrar açılıyor. Ne iğrenç bir şeysin sen ya. Çaresini bilen yazsın lütfen değerli yazar arkadaşlarım.
mozilla kullanın gelişmiş izlenme korumasını açın. reklamlar da kayboldu. böyle olunca bazı sitelerde chrome'den hızlı çalışıyor. ama ram'i biraz daha yoruyor olabilir bilmiyorum tam.
Sik gibi her yerden çıkan abuk sabuk videolardır. iki bişey yazalım diyoruz bir yandan video bir yandan koskocaman devlet bahçeli reklamı. O bahçeli ye de ayrı bir ayar oluyorum sinirim hoplatmak için her şeyi yapmayın lütfen please por favor.
Bunu kim icat ve akıl ettiyse saygılarımı sunuyorum. Bu nedir Allah aşkına? Abuk sabuk salak saçma sözlük şeysi. Bir Tayyip reklamı bir bahçeli reklamı bir günün videosu abuk sabuk şey. Yani illaki okuma yazma çık git bu siteden diyorsunuz.
Yaw zikecem gününü de videosunu da...
Ziırt pırt zırt pırt.

Muzik dinlerken bu giriyo araya.
hücresel düşmanı. gereksiz bir şey işe yaradığıda yok.
ulan sözlük diyoruz mb yemez ama her yeni sayfa açtığımda 40 saniyelik video yüklüyor. şaka mı bu?

bir kere izlesem belki tekrar çıkmaz. deneyeyim mi?

Bilmem deneyebilirmisin.
Entry girme alanını itinayla kapatması ve kapatmak için çarpıya en az 5 kez basılmasının gerekmesiyle sıkıp yormaya başlamış sözlük özelliği. Arada el atsanız sözlüğe ha ? Uygun olur mu ?