bugün

herkesi aynı anda memnun etmeye çalışmak zor iş de, böyle giderse ya kendimi..?
çizmedin ki kesesin
"kaptan orta kapıyı açma artık."

ölüm gibi lan, bitmek bilmedi yarım saat.
baş ağrısı , yorgunluk ve insanların kahpelikler ine bir kez daha şahit olmak yeni bir ders daha almak.
gittikçe beni daha da karanlığa çekiyorsun..
ben oynamıyorum bu oyunu sen oyna dünya.
olağandı.
aklımda kalmazdı yüzün ellerin ah bu şarkıların gözü kör olsun.
bu boruyu götüsüne sokucam.

(inşaatta ki 3. sınıfa giden işçinin piç çocuğu tarafından sarfedilmiş ve arkadaşlarım ve beni saatlerce güldüren söz)
bekleyişime anlamsız diyebilirdim; her telefona o diye bakmayı bıraktığım gün, aramasaydı...
hayatımdan bir gün daha eksildi, sağlıklı günlerimde daha fazla gülümsemediğim için kendime kızıyorum, aldığınız nefesin, yaşadığınız hayatın kıymetini bu dünyadayken bilin.
An oluyor bir garip duyguya varıyorum
Ben bu sefil dünyada acep ne arıyorum?
650 kmlik yolu gitmek yemedi, kısmet yarına.
uykusuz koca bir gun daha...
içte birikmiş küfretme duygusunu boşaltamadım. yarına artık.
(bkz: bir gün daha bitti)
annenin bir tebessümü dünyaya bedel.
her şey gözlerden belli olur , niyet , düşünce, kafa yapısı.
her kesimden farklı çeşit çeşit düşüncede , ırkta ve dış görünüşte insan var. işin içinden çıkmak kasar. *
en zor olan şey bir insanın fikrini, inandığı şeyi değiştirmek, yanlış olduğunu kanıtlamak.
insanın canını en çok yakan şey de - bu zaman dilimi içinde böyle düşünüyorum- bence kişiliğinden ödün vermek , değerlerinden vazgeçmek.
artık nasıl bir gün geçmişse çıkan sonuçlara bak. *
dalışa 2 gün kaldı! pazartesi başlayacak olan dalış günlerim tam bir hafta sürecek heeyyyttt be amk!!!

(bkz: spearfishing)
durgun ve bol bol acı kahve.
egoların yükselişe çıkıp inmesi.
bugün çabuk bitsin.
keşke hiç yaşanmasaydı...
monotonluğun olağan çizelgesindeki durağanlığından kaynaklı sıkıcı ve bir o kadar da sıradan geçen saatler bütününün saçmalamasal devamlılığından kaynaklı boksal birgün olarak nitelendirilebilicek sikoko birgün olarak tanımlanabilir amk.
şiddetli yorgunluk.