bugün

+aşık mısın?
_ewet .
+kime?
_99 tane adı var hepsini sayayım mı? (ALLAH )-
"O anda Marla'nın yalanı benim yalanıma ayna tutuyor ve ben yalandan başka bir şey göremiyorum. O kadar insanın gerçeğinin arasında..."

(bkz: Chuck Palahniuk)
Sadece elinden geleni yapmakla yetinmeyip daha fazlasını yapan, böylece burun farkıyla önde olan atlar yarışı kazanacak.
Platonik aşkların çoğu elde edene kadardır.
Dünyanın en kötü insanı ol, ama asla boşa ümit verme.
eğer bir erkek çocuğu, kendisine ''kız gibisin'' denilince çıldırıyorsa, biz bu çocuklara kadınlar hakkında ''ne öğretiyoruz'' sorusunu kendimize sormalıyız.
tony porter
Cesareti ile yaşayamayan esareti ile ölür.
la bize her yer angara.
Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı.

Alphonse karr.
"Unutan iyileşir."

F. Nietzsche
ana rahminden geldik pazara
bir kefen aldık döndük mezara.
bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil soracağı sorulardan anlaşılır. -A.Einstein-
Söz sizin ağzınızda olduğu sürece, sizin esirinizdir. Söz ağzınızdan çıktıktan sonra, siz onun esiri olursunuz....
Şimdi ölmek istemem, bir kalbi sarmadan.
herkesin derdi ben olmuşum, demek ki zamanında iyi koymuşum.

-Kezban
Gözlerimin Baktığı Yerde Olmasan da gözlerimin Daldığı Yerde hep sen varsın....
"insanı bedenen ameliyat etmek için uyutmak, ruhen ameliyat etmek içinse uyandırmak gereklidir"

TOLSTOY
Hayallerime bile burunlarını sokarak gecemi gündüzüme katanlar;Umarım ki hayalleriniz yıkılır da altında kalırsınız!
--spoiler--
Benim gezegenimde bir cicegim vardı. ilk önce söze hep o başlardı..
--spoiler--
Bana dönek demiş,itin birisi.AÇığım neymiş sor hele hele.
Güneş tepeye çıktığında yeşerttiğin umudunu , batmaya yüz tuttuğunda soldurma. Her batan güneşin ardından bir güneş daha doğar. Ama umudun soldu mu yeşertmen için sabah dek güneşi beklemek zorunda kalırsın. " ümidinizi yitirmeyin "
"Acı çok derine indikçe içinde çiçek yetiştirebiliyorsun."
Hep hayırlısını dileyip hep hayırsızına denk gelmişim.
Düşüncelerini gerektiğinde değiştirebilen kişiler, düşünebiliyorlar demektir.
Durmak yok yola devam.
güncel Önemli Başlıklar