bugün

Okuyorsa ikinci öğretimdir. Okumuyorsa işsiz veya zengin işi yapıyordur. Sabah dışarı çıkmaz çıkacak kimsesi yoktur. Gece yapıcak daha güzel şeyleri vardır. Zaten yalnızdır iyice yalnız kalır ve düşünür. Sonrası sözlük çaylaklığı zaten.
köstebekgiller.
Valla ben ne tür bişeyim bilmiyorum. Mesela bu gece uyumasam uyku düzenim bozulur. Ama bu gecenin gündüzündede uyumasam uyku düzenim düzelir.
Bi düzeni olmadigini ifade eden bi eylem.
Ya bu tiplerin işleri güçleri sabahınan gidecekleri okulları meşgaleleri neyim falan yok mu?
Ne cins insanlarsınız siz ya?
Hayır bi de utanmadan sağda solda anlatıyorlar. Saçları yağdan kalıp tutmuş asosyal zavallıcıklar.
gündüz uyuyup gece çalışan tipler kategorisinde yer alıyorum.
Hayat zor.
güneşten nefret edip vampir gibi yaşamayı seviyor olabilirler. çevreleri onları aşırı stimule ediyor olabilir, dolayısıyla gecenin sessizliği ve sakinliğine ihtiyaç duyabilirler.
artık uykuna bir düzen ver diye sürekli uyarılan tiplerdir. anne baba ile yaşıyorsa tuvalete giden ebeveynleri tarafından hala uyumadın mı diye kınanır.
Bide benim gibi gündüz çalışıp gece uyuyamayanlar var.
işsizse ne ala tiplerdir. Ama bizim gibi işi olupta öyle yapıyorsa kendisine yazık edendir. Geceleri benimde pek uyuduğum söylenemez. Ama 4 ya da 5 saatlik bir uyku insana yetiyor. Evet.
Büyük psikolojik baskı yaşayacak tipler dir. Büyük ihtimalle de aşırı derecede asosyal ve antisosyaldirler.
Bir öğrencinin sınav dönemlerinde sıkça yaptığı eylemdir daha sonra düZene girmesi çok zordur.
2 Gün uyumayıp akşama erken yatarım olayını denedim. Ertesi gün tekrar sabahladım. Çalıştım yine olmadı. Okula gittim yine olmadı. Yok aga. Sanki bir şey çekiyor seni. Son olarak; türkiye gündüzken gece olan ülkeye gitmeyi deneyeceğim. Belki işte o zaman düzelir diye umut ediyorum. Öyle keyiften falan oturduğumuz yok. Yeri geldi 4-5 saat yatağın içinde gözlerimiz kapalı bekledik. Bazı arkadaşlar bilir bu durumu. O yüzden bir başkası yorumladığında "ya sizde keyfiniz için yatıyorsunuz he." Diye yorumluyor olabilir. Hastanelerde bilimsel olarak hastalığın adı uyku apnesi diye geçiyor. Ve ilerliyor. Eğer bu hastalıklardan haberleri yoksa başka arkadaşların bir an önce gitsinler. iyice kötü olmadan düzelirler belki.
(bkz: yarasa)
sorsan tum sosyal aglarin kalifiye kullanicisidir. bunu da bi bok sanip seni asagilar bi de haspam.
tipsizdirler. dışarı çıkmazlar, evde bilgisayar başında oturup asosyal hale gelmiş, hergün birer saat geç yatıp gece sistemine geçmeyi başarabilmiş insanlardır*
şuan online olan 236 kişidir.
işte veya okulda uyuklayan insan tipidir.
günün yavaş yavaş aydınlanmasını izleyebilirler.
çocuklar için, vampir olmanın ilk kuralı.
gecesi gündüz, gündüzü gece olmuş ayrıca biyolojik saatinin içine sıçıp kendine yeni bir biyolojik saat yaratmış muhtemelen tatildeki öğrenci tipleridir.
bence bilinç altında insanlardan kaçan, gecenin yalnızlığından keyif alan kişidir.
gece yemek yedikleri için bazal metabolizmayı manyatıp bünyenin kilo almasına sebebiyet verebilecek tiplerdir.
(bkz: mustafa geceyatmaz)
öğrenci yurtlarında bolca mevcut olan tiplerdir. gündüzleri sen eşek gibi okula gidip, derslere girerken bunlar akşama kadar camış gibi yatarlar. akşam olunca okuldan yorgun argın gelirsin; tam 'dinleneyim, kafa dinleyeyim biraz' demenle birlikte bu hayvanlar kış uykularından uyanırlar ve sabaha kadar çıkardıkları türlü seslerle uyumana da dinlenmene de imkan vermezler.