bugün

Insanın 20 sigarayı arka arkaya yakmasıdır. Bugün yapacağım olaydır. Mesaj atın canlar.
1 ay öncesine kadar yaptığım eylemdi,artık içmiyorum sözlük.
sigara içen insanların genelinde görülebilen bir vaka; bir günde bir paket içmek.
2 paket içenlere oranla olumlu bir tablo denilebilecek durumdur.
bütçe düşmanı harekettir.

edit: üstüme ya para ya sigara atın sözlük.
Tabi Bir ciğersiz için ciğerlerini yıpratmaya değerse, sen bilirsin.
Sigara içenlere normal görünen hadisedir.
Yaptığımdır. Ama ilginç şekilde akciğer filmi çektirdiğimde rapor altında yılda bir paket kullanan gibi bir ibareyle karşılaştım.

Dalga kı geçtiler, birşeyin yok iç aslanım mı dediler bilmiyorum hala.

Neyse gidip yakayım bir tane daha.
bu genç yaşımda pençesine düştüğüm durum. ne güzel eskiden günde 3-5 dal içer bırakırdım. şimdi çerez gibi yaktıkça yakıyorum. bedenime acıyorum ama çok lezzetli amına koyim.
gırtlağı ve benzeri organları elinize verir. azaltın beyler gerekirse bırakın. günde 5 dal iyidir.
Gereksiz biri olduğunuzu gözler önüne serer.
(bkz: sigara öldürür)
Yakın zamanda ciğerleri falan eline alacak insandır.

Aha bu benim la, al bak mesela bugün takriben 08:00 ila 13:05e kadar 16 sigara içmişim.

Entry girerken hala ağızda sigara var amk.
Arkadaşlar öneri veya tavsiye ne kadar versek işinize yaramaz, içinizdeki iradenin sağlamlığına kalmış bir durum bu o yüzden kendinize gelin ve bırakın şu lanet olası mereti. Saygılar.
bir zamanlar yapardım. sonra zam geldi. dayandım. bir daha geldi. yine dayandım falan derken bir baktım dayanamaz olmuşum. sonra da bıraktım zaten. mecbur gibi oldu biraz. teşekkürler türkiye.
Ayda en az 450 lira para bayılmaya tekabül eder(paket sigara). Salaklık resmen ama içmeden de olmuyor.
düzene oturtuktan sonra sanılanın aksine çok da zararlı olmayan eylemdir.
+1,5 paket daha ekleyerek gerçekleştirdiğim keyif.

seviyoruz.
Bazen yeterli gelmeyen durumdur. Yedek bulundururum hep. En kötü günler için Tütün ve çarşafım bile var.
Dumanını yel alır parasını el alır sana sadece zararı kalır. Her bir sigara çubuğu mezarınızı kazan kürek demektir.
3dalı yukarı geçmem.