bugün

Çok fazla tiryakinin yaptığıdır. Üzücü bir durum bu kişilere dışardan bakan bizler için. Ama bu kişilerin çoğu pek önemsemezler. Sorduğunuzda geçiştirici cevaplar verip konuyu değiştirirler.
Akciğer, gırtlak ve dil kanserine davetiyedir.
kevaşe kızların yaptığıdır. kesinlikle.
4 tl lik tütün içiyorum haftada 2 3 paket yetiyor.
Rakı içen ölüyor da su içen ölmüyor mu diye kendinize ve etrafınıza soylenmenize neden olacak durumdur.
içmeyin şu meleti dedirtmiştir.
intihara teşebbüs olabilir.
her gün 20 dal sigara içmektir.

captain obvious.
Sağlığını düşünen adamın işi değildir. Maalesef bende bu sınıfın içine dahilim ama benim ki sanırım bağımlılıktan çok ona karşı bir sevgi besliyormuşum gibi.
hiç kasmıyorum günde 1 paket ve daha fazlasını da içiyorum.
geçenlerde 20 yaşındaki hiç sigara içmeyen eski bir arkadaşıma araba çarptı, yoğun bakımda şu an. belki de ölecek.
o yüzden o kadar da sıkmayın. nasıl olsa öleceksiniz.
insana ne yaşıyorsun mübarek diye sordurur.
maalesef. 1 paketi de geçiyor günlük içtiğim sigara miktarı. piyasaya sürenlerin yedi sülalesini elden geçirmek lazım. götünüze sokun barış çubuğunu.
Zor bir durumdur.
Haftada 7 pakete bedeldir.haftada 91 lira sadece sigara masrafim.
hem ciğerleri hem paraları bitirir. ama yine de tek eğlenceniz buysa üzülmeyin.
Tiryakiliktir.

(bkz: Meret bırakılmıyor be hısım)
3-4 paket sigara bitirmek kadar zararli degildir.. niye kacak sigara iciyom amk..? bi sigara 8 tl verilir mi lan?
derdi varsa haklıdır içsindir çok yanaşmayındır.
sagliga önem vermeyip parasi olanin yapacağı durum.
Bağımlılık göstergesidir kendileri. Marlboro blue ice'dan prestige'e bile düşürür insanı. Son paket asla olmaz.
Ayranı yok içmeye diye başlayan atasözünü hatırlatan gencin yaptığı sağlıksız hareket.
okuyup çalışmayan maddi olarak ailesine bağlı gencin ekonomik durumunu siken olaydır. Ne yardan ne serden geçilesidir.