bugün

okuyup çalışmayan maddi olarak ailesine bağlı gencin ekonomik durumunu siken olaydır. Ne yardan ne serden geçilesidir.
Ayranı yok içmeye diye başlayan atasözünü hatırlatan gencin yaptığı sağlıksız hareket.
Bağımlılık göstergesidir kendileri. Marlboro blue ice'dan prestige'e bile düşürür insanı. Son paket asla olmaz.
sagliga önem vermeyip parasi olanin yapacağı durum.
derdi varsa haklıdır içsindir çok yanaşmayındır.
3-4 paket sigara bitirmek kadar zararli degildir.. niye kacak sigara iciyom amk..? bi sigara 8 tl verilir mi lan?
Tiryakiliktir.

(bkz: Meret bırakılmıyor be hısım)
hem ciğerleri hem paraları bitirir. ama yine de tek eğlenceniz buysa üzülmeyin.
Zor bir durumdur.
Haftada 7 pakete bedeldir.haftada 91 lira sadece sigara masrafim.
maalesef. 1 paketi de geçiyor günlük içtiğim sigara miktarı. piyasaya sürenlerin yedi sülalesini elden geçirmek lazım. götünüze sokun barış çubuğunu.
insana ne yaşıyorsun mübarek diye sordurur.
hiç kasmıyorum günde 1 paket ve daha fazlasını da içiyorum.
geçenlerde 20 yaşındaki hiç sigara içmeyen eski bir arkadaşıma araba çarptı, yoğun bakımda şu an. belki de ölecek.
o yüzden o kadar da sıkmayın. nasıl olsa öleceksiniz.
Sağlığını düşünen adamın işi değildir. Maalesef bende bu sınıfın içine dahilim ama benim ki sanırım bağımlılıktan çok ona karşı bir sevgi besliyormuşum gibi.
her gün 20 dal sigara içmektir.

captain obvious.
intihara teşebbüs olabilir.
içmeyin şu meleti dedirtmiştir.
Rakı içen ölüyor da su içen ölmüyor mu diye kendinize ve etrafınıza soylenmenize neden olacak durumdur.
4 tl lik tütün içiyorum haftada 2 3 paket yetiyor.
kevaşe kızların yaptığıdır. kesinlikle.
Akciğer, gırtlak ve dil kanserine davetiyedir.
Çok fazla tiryakinin yaptığıdır. Üzücü bir durum bu kişilere dışardan bakan bizler için. Ama bu kişilerin çoğu pek önemsemezler. Sorduğunuzda geçiştirici cevaplar verip konuyu değiştirirler.