bugün

entry'ler (147)

evliliği bitiren sebepler

Arkadaşlar bu duruma son 2 yılda edindiğim tecrübelerden yola çıkarak biraz yorum yapmak isterim. Kullanıcı adımdan da anlaşıldığı üzere özel öğrencilerim var. Özel çocukların babaları çocuğun bütün yükünü annesinin üzerine atmış durumda. Anneler yılgın, çocuklar sebebiyle de sosyal çevreleri olmayan insanlar. Kadınlar doluyor ve babalarının ters tepki gösterecek olmasını bilmesine(kadın kocasını memnun etmeli zihniyeti) rağmen boşanma noktasına geliyor. Ülkemizde ciddi bir sorumsuzluk hastalığı var. Sorumluluğunu yerine getirmeyen ebeveynler çocuklarını ve ilişkilerini bitirme noktasına çok kolay getirebiliyor. Bu da sebeplerden biridir...

yazarlar 7 yaşında olsa açılacak başlıklar

Erkekler üçe ayrılır....

anıtkabiri yıkıp cami yapacağız diyen embesiller

Sapla samanı, anasıyla avradını, dinle siyaseti, şirkle tehvit dinini ayırt edemeyen yurdum güzel(!) insanlarıdır.

sinan meydan

kitapları için esaslı çalışmalar yaptığı kaynaklarından bellidir. cumhuriyet tarihini en çok araştıran en çok yazan araştırmacıdır. dikkatle ve ilgiyle takip ettiğimdir.

esogü çorbası

afrikalılara versen anana söver. öyle bir çorbadır.

macarlar türk müdür sorunsalı

türktür. macaristan türkiye maçında her halükarda kazanan atilla'nın torunları olacaktır diye bir açıklama hatırlıyorum macaristan'lı birinden. türklüklerini falan kaybetmemişlerdir.

down sendromu

avuç içlerinde tek çizgi ve uzun, yassı dil de fiziksel özelliklerindendir. (bkz: gerçek dostlar kromozom saymaz)

7 şubat 2015 fenerbahçe trabzonspor maçı

fenerbahçe'min yerleştireceği maç olacaktır.

temiz aile kizi

doğrusu aile temiz kızı olmalıdır. (bkz: devlet eski bakanı)

alın teriyle zenginlik kazanılmaz

zenginlikten kastı aylık max 10 bin tl almak veya hala birilerinden maaş almak olarak görenleri ifşa etmiştir.

hangi eşya insan olsa karizmatik olurdu

şimdilerde pek bulunmaz ama kesinlikle ev telefonudur. yeri bellidir işi bellidir. her zaman siz onun ayağına gidersiniz. asil ve karizmatik bir insan olabilirdi.

bir şey hissedilmeyen insanla ilişki yaşamak

genel olarak hissiz bir insanın, ilişki istiyorsa, mecbur olduğu eylemdir.

memeleriyle hava atan kız

haklı bir gurur kaynağı olmasından ötürüdür. kimse tatava yapmasın.

dizilerdeki tecavüz sahnelerin reyting yapması

anlamadığım olaydır. şimdi normalde insanlar o diziyi izlemiyor sonra sevime sahnesi başlıyor. o sahnenin reytingi konuşuluyor. nasıl oluyor aklım almıyor. türk insanının içne mi doğuyor böyle sahneler bilemiyorum...

istediği zaman sevgili bulabilen erkek

stadnart bir tip ve şıpsevdilik özelliklerini barındıran er kişidir.

sigara içen erkek

erkek gibi erkektir.

üzüldüğü halde trip atmayan kız

erkekler ne kadar trip atmayan kız arasalar da trip yemek erkeğe önemli hisettirir ve erkeğin kıza önem vermesini sağlar. bundan dolayı kızların erkeklere dozunda tribi iyidir.
tanım: maalesef sürekli olarak üzülmeye mahkum kızdır.

uludağ sözlük eğitim gönüllüleri platformu

ciddi bir proje olursa neden olmasın diyerek katıldığım platformdur.

başak burcu erkeği

birazcık sevdiğinizi hissettirin gerisini ona bırakındır.

türkiye ışid e pkkyı katletmesi için yardım etmeli

kesinlikle vatansever bir insan önerisi değildir. zira vatanını seven insan devletini bu kadar aciz görüp ne idüğü belli olmayan bir topluluğa umut bağlayamaz. işid'in güçlenince kime saracağı belli olmaz. zira onlara biat etmeyen kafirdir.