bugün

Günaydın sentetik tiroid hormonlarım. güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle. Fazla takılmayın bir şeye.
Kasım ayının son gününden herkese günaydın.
Günaydınlar. Gidip bütün ekmeğe tost yapayım.
herkese günaydın. bugün düya şoförler günüymüş. servis ile gidip gelenler serviş şoförlerinin günlerini kutlayabilirler. diğer tüm şoförlük yapanların da günü kutlu olsun.

görsel
günaydın endoplazmik retikulumlarım. size de günaydın lan kımıl zararlısı süneler..

ne güzel hitap etmişsiniz lan dayanamadım ben de estirdim davayı biraz bilimsellik katıp.
günaydın hala hoop tereyağlı ballı ekmeklerim. Kasımda Aşk için son saatleriniz...
https://youtu.be/rXRExocnpUw
cedidacer'in üzerine para var huzur yok'un yüklediği yükü biraz da olsa omuzlamam gerektiğini düşündüm. adam kaç haftadır şikayet etmeden sözlüğü açıyor.

günaydın profiterollerim...
Günaydın gençler.

Havalar soğuyor bu aralar sıkı giyinin. Üşütmeyin sonra.

Hadi bakalım başlasın gün.
aralık ayının ilk gününden herkese günaydın. bugün dünya aids günüymüş. tüm arkadaşların..
şaka tabi.

görsel
Günaydınlar olsun efendim! Allah yardımcımız olsun! Daima...
Günaydın sucuklu kaşarlı tostlarım. Hepinizi tost yemeye beklerim.
Günaydınlar olsun efendim! Hayırlı cumalar!!
haftanın son mesai gününden günaydın herkese. bugün 'dünya köleliğin KALDIRILMASI GÜNÜ'ymüş. tüm kölelerin hürriyetine kavuşması dileğiyle.

görsel
görsel
Günaydın sucuklu yumurtalarım hepşnizi beklerim. iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle.
Yine kötü bir gün, havaya bak duruma bak hayata bak çok kötü.
Herkese günaydın Uludağ sözlük halkı. Gününüz güzel geçsin.
günaydın kavrulmuş kahve kokularım. bakarsınız muhteşem bir gün olur, ne dersiniz?
günaydın sözlük halkı. sabotajcıların olmadığı bir gün olsun.
görsel
günaydın. hepinize y..rak görselsiz bir gün diliyorum.
ooo sayın pvhy, sizi sözlüğü açarken görünce Gözlerimiz yaşardı. ne güzel bir görüntü.

günaydın Salçalı Ekmeklerim...
görsel
Yorucu bir gündü benim için. Ben yeni uyumaya gidiyorum.
Patates kafanın yüzünden çok yoruldum..
gününüz aydın, geceniz denizli olsun denilesidir.