bugün

Günaydın.
Yɑşɑmɑk sevmekse ve gün güneş doğuncɑ bɑşlıyorsɑ, benim hɑyɑtım dɑ sen doğduğundɑ bɑşlɑdı. Günɑydın.
4 aydır almadığım artık başka birinden alsam da mutlu etmeyecek mesajdır.
belki de bu dünyada en çok ihtiyacımız olan şeydi fakat kimse göndermedi.
açıkçası hayatım boyunca hiç eksikliğini hissetmedim. çünkü sabah sabah gözüm banyodan ve kahvaltıdan başka hiçbir şeyi görmez.
Gönderince "sabahın kaçında atıyorsun, offf cok erken", gondermeyince "neden gunaydin mesaji atmadin" diye tepkilere maruz kalinan mesaj.
şu anda kimseden almak istemediğim mesaj *.

çünkü sevgili sözlük, bana günaydın mesajı atan insan büyük ihtimalle beni uyandırmıştır (bkz: sinirlenme nedeni v 1) ya da henüz ayılamadığım bir saatte o mesaja cevap vermek zorunda bırakmıştır (bkz: sinirlenme nedeni v 2) sağ olsun sevgili arkadaşlarım sabahın kör saatinde ne kadar huysuz olduğumu bildiklerinden bir şey demeleri gerekmedikçe günaydın mesajı falan atmazlar.

ama diyorum ya, bir istisnayla.
Bu mesaj dunyanin en guzel mesajı olabilir. Sana Günaydın yazan insan seni sevmiyor olamaz.
"uyandım ve aklımdasın" demektir.
Kaç para ulan? Tamam hergün göndermesin ama sabah ezanında aklıma geldin uyuyamadım desin sen varsın güneş doğmasa da olur desin. Akşam yemeğinde herkes sever o beni sabah sevsin lan yeni günün bereketi gibi gelsin.
mesajı bırakın aynı evde yaşayıp da sabah birbirine günaydın demeyenler var.
Her sabah istisnasız alırım.

Edit:yüzüne bakilmayan Kezban yazarlar atarda .
(bkz: Sensin günaydın)
Herkes almayi sever, ben de severim elbet. Ama atmayi da cok seviyorum. Birini mutlu etmeyi cok seviyorum. Yani edebildigim zamanlarda. Neyse.

buna ragmen atacak kimsem yok.
22 Aydir almadigim mesaj * pek de bise kaybettirmiyo yani, gun daha aydin hatta.
' gülümseten ' en güzel kelimedir günaydın.

Buna rağmen gelmeyendir.
insanın mutlu olmak için çok da afilli şeylere ihtiyacı olmadığını hatırlatan mesajdır.

atın , attırın.
Ben uyandım, aklıma ilk sen geldin şeysi.
hiçbir zaman kimseciklerden alamadığım mesajdır.
bir yazarla yarışma sebebi olmuştur.
önce kalkan kazanır.
genelde geride kalsam da ara sıra gol attığım doğrudur.

(bkz: alkışlar bana)
(bkz: uyku güzel şey)

selam olsun bir yazar*
Bir zamanlar sabah uyandığında görsün de mutlu olsun diye geceden uzun uzun yazıp yolladığım mesajdır. Kıymetimizi bilemediler matmazel.
Henuz evleneli 24 saat olmayan kocamdan aldigim gunaydin entryisi kadar guzel degildir.
görsel
Son 3 gündür günaydın mesajı alamıyorum. iyi gecelee diyenim de yok. Onu bırak halimi hatrımı sorsalar da kâfi.
benim için güne başlamanın ilk adımı sevgiliye atılan mesaj cevap gelmezse trip atılma ihtimali yüksektir.
güncel Önemli Başlıklar