bugün

yaşın 40 oldu gelinliğini giy öyle bekle bence.
görsel

Sizce de çok tatlı değil mi?
güno, tünaydın. asla düz günaydın mesajı atamama hastalığı var bende.
görüldü yapıp kapatsınlari bir daha kimseye atmazsınız bile.
Sevgili yapın gelsin. Bu seferde bu ne ya zırt pırt yazıyor dersiniz ama maalesef dünyanın ayarı yoktur efendim.
almayalı uzun zaman oldu.
Bugün de gelmemiştir.
Hiç gelmemesi yanlış gelmesinden iyidir.
Gelmemiştir.
bir yerden sonra mesai gibi oluyor. bir şey zorunluluğa dönüşünce insanın onu yapası pek gelmiyor. halbusakki herkes böyle sikimsonik şeylere anlam yüklemeyi bıraksa hayat ne kadar konforlu olurdu.
Sabah vakti her şehir bir kalp gibi atar, olağanüstüdür. Şehrin muhteşem kalp atışlarının eşlik edeceği güzel bir sabah, devamında da güzel bir pazar günü diliyorum.
Günaydın!
dünyanın en güzel yanlarından biri, belki de, kimseye kalmayacak olmasıdır. bu nedenle siz, kötüleri allah' a havale edin ve güzellikleri yaşamaya ve yaşatmaya bakın. gerisine çok da aldırış etmeyin.
günaydın!
bakmak yetmez, görmek gerekir. görmesini bilmeyenler için bütün otlar aynıdır.
oysa görmesini bilen için çayır, bin bir çeşit otla doludur.
hayata ait güzellikleri tüm ayrıntılarıyla, renkleriyle ve özellikleriyle görebileceğimiz bir hafta sonu diliyorum.
günaydın!
özgüvenli cahillerle, görgüsüz zenginlerle, şımartılmış aptallarla, çocuk kafalı yetişkinlerle muhatap olmayacağımız bir gün olması dileğiyle ...
günaydın!
ciddiyet prensiplerle, ilkelerle ve işlerle olur; suratta ciddiyet suratsızlıktır. hepimizin birbirimize gülümsediğimiz ve hayatın da hepimize gülümsediği bir gün olması dileğiyle ...
herkese günaydın!
girebildiği gönül, kişinin memleketidir.
güzel insanların güzel gönüllerinde yer tutabilmeniz dileğiyle ...
günaydın ! mutlu pazarlar !
Günaydın bik bik . Beklediğin ben değilim sanırım.
Yağmurlu bir günde hayırlı pazarlar diliyorum sözlüğe.
Alınca mutlu hissetirir. Atınca daha mutlu hissettirir.
bugünde hop hop hoplatan birinden alamadığımızdır. kalbimizi.
Bana da atın lan allahsızlar.
küçük şeylerle mutlu olmak diye bir şey yoktur ...
sizi mutlu eden her şey büyüktür.
günaydın! mutlu pazarlar!
Bazı insanlar sadece var olur. Yaşamak ise çok farklı bir şeydir.
Hayatı bütün ayrıntılarıya, renkleriyle, güzellikleriyle yaşayanlardan olmanız dileğiyle ...
Günaydın! Mutlu Pazarlar!
gunaydin baris 5 bin lira atesle kartin son odemesi bugun.
Hayal etmek başarmak demektir. Hayallerin son kullanma tarihi yoktur. Derin bir nefes alın ve yeniden deneyin. Asla vazgeçmeyin. hayallerinizle daha da güzelleşecek güzel bir pazar diliyorum.
Ciddiyet prensiplerle, ilkelerle, işlerle olur; suratta ciddiyet suratsızlıktır. Hepimizin birbirimize gülümsediğimiz ve hayatın da hepimize gülümsediği bir gün olması dileğiyle ... Yasaksız ilk cumartesinden herkese günaydın!
güncel Önemli Başlıklar