bugün

Sinirlerin harap olduğuna işaret olabilir. Bir de bunun tam tersi peşi sıra yaşanıyorsa dışardan pek hoş karşılanmaz.
En duygusal en sevdiğim haldir. Ömür de birkaç kez yaşanan anlık travmadır.
Psikolojik bozukluk göstergesi.
Sinir krizi geçirmek ağır olur ancak sinir bozulması diyebiliriz. Her insan hayatı boyunca en az bir kere yaşamıştır bunu. Evvet.
sinir krizi geçirmek.
Her duyguyu haddinden fazla yaşama durumudur. Çok gülerken ağlamaya başlarsın, çok ağlarken bir bakmışsın gülüyorsun, çok severken bakmışsın nefret ediyorsun vs.
Bir kere Başıma gelmiş olaydır. Abime gerçekten komik bir olay anlatırken ki başta gerçekten gülerken bir anda ağlamaya başlamıştım elimde olmadan . O gün bugündür normal olmadığımı düşünür haklılık Payı da vardır.
aslında gayet anormal bir durumdur kişilik problemi olduğunu düşündüğüm zamanda oluyor.
Alnınızı yukarı kaldırarak ağlayın.Tersten bakınca gülersin.
Ağlarken gülmek aynı şey.
biri vardı, o ilk ağlamayı bulup
herkesi güldüren.
sonra da bunu unutup
ağlarcasına gülen..

özdemir asaf.
Bir anda ne olduğunuzu anlayamayip gülüp dururken hazirliksiz yasarsiniz bu durumu. Bugun basima gelmistir aslinda ara ara basima gelir ama bugun ortada bir sey yokken gulerken aglamaya basladim herkesin icinde bu insanlarin icinde olmasi daha da fena bir durum hicbir aciklama getiremezsiniz insanlar sasirmis bir bicimde size bakarak bir cevap isterler ama bulamazsiniz olsa da diyemezsiniz zaten. ben de bulamadim.
ağladıkları şeyin aslında çok komik olduğunu düşünen kişidir.
değişik bir duyguymuş. hayatımda bir kez yaşadım. kuvvetli bir kahkahanın ardından hönkürük hönkürük ağladım. arada hiç boşluk olmadı. hissiyati ise,

-ulan son bir haftadır ağzıma sıçıldı. komik şeyler aslında gül gitsin dibine kadar.
-off çaresiz mi kaldım ne. salak mıyım ben. ühü.
bozuk psikolojinin göstergesidir.
ağlanacak hallerine gülenlerin gerçekleştirebildiği eylemdir..
çok gülmekten kaynaklanabilir,

yahut çok ağladık sonra gülmeyelimin zaman kayması yaşamışıdır,

surata çarpanıdır.

sonra şimdi olmuştur.

olur yani olmaz değil.
icin kan aglaması durumudur. cok gülen cok aglar derler ya bu önermeyi dogrular niteliktedir aslında. insan, cevresindekileri üzmemek adına hep neseli, sen sakrak dururken aslında bes yuz tane sey düsünüyor hangisine üzülüp aglayacagına sasırıyor olabilir. belki de acısını gülerek unutmak istiyordur kim bilir. Ayrıca unutulmamalıdır ki gülerken aglamak, aglarken gulmekten cok daha beterdir.
cok karsılastıgım bir durum.
ufak capta gozlemlerime göre hayat boyu sürekli gülümseyen insanlarda ortaya çıkan durum.
sinir bozuklugunada baglanabilir tabi
"Teşekkürler hayata, Bana bu denli veren; Bana kahkayı verdi ve gözyaşlarını
Böylece ayırırım sevinci Kederden, şarkımı oluşturan o iki öğeyi; Ve sizin şarkınızı ki aynı şarkıdır. Ve herkesin şarkısını ki benim kendi şarkımdır" *
(bkz: hastamla beni başbaşa bırakın)
ruh sıkıntısının en belirgin örneğidir. bir patlama noktasıdır.
sinir bozukluğu, mutluluk göz yaşı gibi faktörlerin sebebiyet verebileceği durum.
(bkz: fethullah gülen)

soyadına bakarsanız hep gülüyor ama ne zaman görsek hep ağlıyor.
tabiatta herhangi bir şey haddini aşınca zıddına dönüşür: at arabasının tekerleri çok hızlı dönmeye başlayınca sanki tersine dönüyor gibi görülür. o halde bütün üzüntülerin sonu mutluluk, bütün gülmelerin sonu gözyaşıdır. sevincin de, hüznün da aşırısı insanı öldürür. kahkahalarla gülen kişinin gözünden sonunda yaş akar.