bugün

Şafak sezer diyecektim ama başbakanın eline ayagına sarılıp özür dilemesi ile baya güldürmüştür.
(bkz: trajikomik)
şafak sezer. bir türlü gülemiyorum.
kadir çöpdemir.
Yavuz Seçkin.
nihat doğan. şarlatan lan bu.
Atalay demirci abi.

Ağlarken gelip espri yapsa sacini basini yolup hickirarak devam edersin.
tartismasiz safak sezer ve sahan gokbakardir.
yil olmus 2013 hala osurukla komedi yapmaya calisan var.
(bkz: kadir kirişçi)
(bkz: lanet olsun adamım troller her tarafımızı sardı)
(bkz: peker açıkalın)
kemal kılıçdaroğlu

siyasetçi taklidinde başarılı ama çok da güldürmüyor artık.
(bkz: yavuz seçkin).
ergenleri güldürmeye programlı kalitesiz espri ve skeçlerle iş yapmaya çalışan komedyenler.
(bkz: şafak sezer)
güldürmeyen komedyen düşündürür. baktı espirisi tutmuyor düşündürecek sözler söylemeye kıvırır.
(bkz: gani müjde)
(bkz: birol güven)
ikisi de kesinlikle eski formlarında değiller.
şafak sezer ve levent kırca listenin başını çeker.
komedyen midi nedir hala sıfatını çözmüş değilim ama (bkz: şafak sezer)
daha gülemedim.
(bkz: bel ağrıları)
cem yılmaz dışındakilerdir.

birinin aşırı popüler olmasını sevmem ve arkasında bişeyler ararım ama cem yılmaz dışında gülebildiğim bi komedyen de yok amına koyim. şafak sezer'e mi güleyim ata demirer'e mi? bırakın allasen.
engin günaydın.

bursa' da bir stand up gösterisine gittim. stand up dediysem de o öyle olduğunu sanıyor. sahneye çıktı, çıktıktan sonra 5 parende attı (ciddiyim) sonra 2 saat konuştu ve 2 kez tebessüm edip 2 kez de güldüm. güldüm ama 20 tl para verdim boşa gitmesin diye zoraki güldüm.
(bkz: Önder Açıkbaş).

Bu adamı izleyin, ondan sonra Tolga Çevik ve Cem Yılmaz nasıl üst düzey komedyenlermiş görün; şımarıklık yapmaya gerek yok, üç tane Önder olsa başımızda balinalar gibi kendimizi topluca karaya vurup intihar ederiz.*

Ha bir de adettendir ama doğrudur, her yerde bir kez daha söylenmelidir: (bkz: Şafak Sezer)
şahan, hamdi alkan, yasemin yalçın.
hayrettindir. yaptıkları çok yapmacık gelmektedir ve ruh gibi bir havası vardır.
kesinlikle cem yılmaz. adamın bugüne kadar sıçtığı hiçbir espriye gülmedim.
güldürmeyen komedyenler, güçlendirir.

saatin geç olmasından dolayı bu cümleyi kurmak geldi içimden.
tolga çevik, komedyen kategorisine girerse tabi.