sezona çok kötü başlayıp son günlerde beli bükülemeyen bir ekip halini almıştır. fenerbahçe'yi galatasaray maçı arifesinde yenmesi de bir sürpriz olmayacaktır. allah istanbul'a giden taraftarımızın yüzünü kara çıkarmasın, amin.
dedekorkut u hatırlatan kelime.
(bkz: tepegöz)
yola çıktık çoktan, yoktan geliyoruz. tarih tekerrürden ibaretse şimdi tam zamanı.

http://www.youtube.com/watch?v=dZPaXXWX7TE
şu sıralar türkiye'de ilk 16 takım arasındadır.
1925. entry'im senin olsun istedim.

gittiğin o yollarda hep peşinden gelirken,
bu dünyada yüzümüz bir tek senle gülerken.
kimi zaman stad'ta senin için ağlarken,
ne diyorduk hatırla kahpe olsun terkeden.
sen yüreğime huzur veren sen benim şanlı göztepem.
terk etmek kolay mı böyle delice severken?
nelerden vazgeçtik uğruna bir bilebilsen.

(bkz: 1925)
sEN KiMSEDEN KORKMA
EĞME BAŞını HiÇ ÖNE
KALDıR YUMRUĞUNU GÖKLERE
ATKısını BOYNUNA GURURLA TAKAN
BU TARAFTAR SENiN PEŞiNDE.
istanbul'a ilk geldiğim gün bir köprünün altında bir göztepeli taraftarın göz göz yazmış olduğunu gördüm . Daha sonra bir karşıyakalı taraftar göz göz yazısını göt göt diye çevirip ksk yazmış .Yine göztepeli taraftar gelip ksk nin başına piç yazısını eklemiş .. ASlında çok tatlı bir rekabettir bu . izmirin her sokağında görülebilecek cinsten .
fenerbahçe otobüsünü taşlayan kişiyi feci şekilde dövmüşlerdir. (galatasaraylı mı trabzonsporlu mu belli değil)

http://www.youtube.com/watch?v=lKAWmm4n40E
--spoiler--
takımın ligde son sıralarda, hafta içi çarşamba günü Kadıköy'e kendi cebinden 3500 kişi gidiyorsa Göztepe Taraftarı,

çamur atmayı bırak saygı duyacaksın saygı....
--spoiler--

aşığız renklere gençliğimin katilisin göztepe.
http://www.youtube.com/watch?v=rcjBRWlnfK0
karşıyakalılara " kaf sin kaç " diyen taraftarlara sahip kulüp.
karşıyakalılara " karıyaka " diyen taraftarlara sahip kulüp.
karşıyaka'lıların göttepe diye seslendiği takım.
yukarıda yazıldığı gibi izmirin bir ilçesi değildir. semtidir. manavlarının domatesle biberi karşıyaka renkleri diye yanyana koymadığı güzide yerdir.
kendilerini izmirin ağası sanan bir grup salağın tuttuğu kuruluşu 1925 olan takım.
http://www.facebook.com/p...;theater&notif_t=like
Göztepe taraftarları Samsunspor deplasmanı için otobüsün önüne bu pankartı asacakmış.
gelecekleri varsa görecekleri var...
bu sene de, her sene olduğu gibi ligin ilk yarısında dokulmustur, fakat yine her sene olduğu gibi devre arasında bir sürü transfer yapmıştır fakat bu yıl gerçekten iyi transferler yapmıştır ve inşallah 2. yarıda bambaşka bir göztepe izleyecektir biz vefakar taraftarlarına.

her zaman vardık, hep yanindaydik, en kötü gününde sana inandık.
uluslararası kupalarda önemli dereceler elde etmiş olan muhteşem takım.
Karsıyakalıların 35.5 sloganın aksine; TAM35 diyerek tüm izmiri kapsadıgını vurgulayan, taraftarının cok baglı oldugu köklü bir izmir takımıdır.
bazen ne yaparsa yapsın olmayan takımdır. yani olmuyor arkadaş, dünyaları alsan da başa mourinho'yu getirsen de olmayacak. ruhu yakalayamıyorsun. 2. yarı ronaldo'yu getiriyorsun, sezon bitimi ronaldo gidiyor yeni sezona messi ile başlıyorsun. çok sabırsız bir taraftar haline geldik. ulan hiç mi iyi futbolcu almıyoruz diye düşünmeye başladım.

hepsini geçtim. şiir gibi top oynuyoruz ama golü rakip atıyor, nasıl bir kader arkadaş bu, biri açıklasın hele. köy takımı taraftarlarının sığınacakları tek şey skor ve hep skoru onlara veriyoruz reva mı arkadaş!

pazar günü boluspor'a 2-1 mağlup olmuş aşk'tır, sevdadır.

yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
sen şampiyon olmasan da
çekeceğiz bu cefayı!
1925 tarihinde doğan, şanlı taraftarları olan, ezeli rakibi karşıyaka olan takımdır.
sözde 3 büyük dışında en fazla taraftara sahip olan, kendim de dahil yüzbinlerce kişiyi armasına aşık eden kulüptür.
göztepe aşktır.
göztepe bir sevdadır.
göztepe kavgadır.
göztepe mücadeledir.
göztepe kardeşliktir.
göztepe deplasman otobüsünde 1 birayı 3 kişinin dönmesidir.
göztepe sadece 90 dakika uğruna binlerce km yol gidilendir.
göztepe bağımlılıktır.
göztepe hayatın anlamıdır.

göztepelilik bambaşka bir şeydir. bunu o tribüne hayatı boyunca bir kere bile çıkan insan anlar. haftasonu olsun da en büyük sevdamızla olan özlemimizi giderelim diye bütün bir haftanın nasıl geçeceğini düşünür durursun. göztepe özlemdir. her an dilinde bir bestesi. mırıldanır durursun. göztepe anlatılmaz. göztepe'yi anlatmaya kelimeler yetmez. göztepe ancak ve ancak yaşanır.
Karşıyakalılar için Nefret Duyulan adına tahammül bile edemedikleri takım.
yaklaşık 15 saat sonra Kayseri Erciyes maçında taraftarlarını kanser edecek futbol takımı. inşallah utandırırlar beni. Yine de küfür olmayacak, olmamalı, haftaya kuzeydekilerle maçımız seyircisiz olmamalı.!

Edit : Utandırdılar.
bugün oynanacak maçta adanaspor karşısında galibiyetine 4.60 oran verilen takım.
Kendi dışındaki futbol kulüplerinin taraftar grupları için örnek teşkil eden taraftar grubuna sahip futbol takımı.
Bu takım kötü oynuyor, üst üste mağlubiyetler alıyor, kötü yönetiliyor ama taraftarı ne koltukları kırıyor, ne rakip takıma çakmak atıyor(!), ne küfrediyor, ne de yönetimi maça gelmemekle tehdit ediyor; protestosunu manidar bir şekilde yapıyor; Atkı açıp şarkı söylüyor.