bugün

entry'ler (46)

kurtalan ekspres

Festivalde insanları kendinden geçiren ülkemizin en özgün gruplarından biridir. Yıllanmış şarap gibiler. Barış Manço ve Cem Karaca'nın da daha önce yer aldığı şahane bir gruptur. Gençleşen kadrosu ile başarılarının devamını diliyorum.

Not : Şenliklerde söylenen bir parçayı ilk defa dinlemiştim, sözlerinde "Mustafa Kemal'i yediler" geçiyordu, aradım bulamadım, bilen varsa mesaj atarsa çok teşekkür edeceğim.

izmir de dolandırıcıları dolandıran genç

"Önce öpüp(!) sonra borsaya bildirmek" dedikleri bu olsa gerek.

17 mart 2013 göztepe karşıyaka maçı

işin ciddiyetini bilmiyordum ama gencecik bir insan şuan hastanede yatıyor. Kafasına döner bıçağı ile vurulmuş. kaybedilebilirmiş Göztepe'yi çok seviyorum, sadece Göztepe'yi tutuyorum bu hayatta ama sıçayım böyle derbiye.

hakem hakem diye ağlayanlar, 5-2lik maçla 10 seneyi aşkın süredir övünüyorlar. Ağlamayın boşuna. He bir de seneye sizden de 3d bekliyoruz, fallow the father.

sevgilisinin kızlığını bozduktan sonra ayrılan piç

eğer saflığından yararlanıp evlenecez ayakarları yaptıysa, 2 yakası bir araya gelmemesi gereken piçtir.

bakanın öğretmen adayına verdiği inanılmaz ayar

Sanki kendisi kpss'den yüksek puan alıp bakan olmuş. Paran varsa meclise girersin.

2 tane kızın olduğu dükkanı basan gevşekler, bu sefer taunus ile gelmemiş olacak ki dönüşleri hızlı olmuş. bir de miting basmaktan bahsediliyor, sanalda erkeklik yapmak kolay, reelde adam olmak önemli. Tüm karşıyakalıları aynı kefeye koymuyorum, kavgasız gürültüsüz maç olsun, insanlar aileleri ile geliyor, rezilliğe şiddete doyduk artık.

age of empiresdaki şerefsiz kurtlar

kuzuya saldırmazda gider karıya kıza saldırır.

age of empire oynamış nesil

Halen et şifresini yazamam, uzuncana bir şeydi. Black forest'ta britons'larla ne oynardım be hey gidi hey.

fazla sevmenin getirdikleri götürdükleri

Fazla sev ama belli etme, ne demişler "karşındakinin seni terk etmesini istiyorsan onu çok sev". tutarlı sevmek gerekir, ya da göstermemek sevgiyi, ben bunu anladım.

unutulmaz dizi replikleri

Murat Cimşir : biz de yanar döner olalım teyzemin evladı! adi olalım! şerefsiz olalım! itin uğursuzun önde gideni olalım! zındık olalım! hayın olalım! güvenilmez olalım!!!!!

Ahmet kural : aaahhh! o***** ç***** olalım!!!!!!!!!!!!!!

karşı cinste ilk dikkat edilen unsurlar

2 puan : yüz
2 puan : muhabbet
2 puan : giyim tarz
2 puan : boy pos
2 puan : malum yerler.

10 üzerinden 6 yı geçsin ve insanlıktan nasibini alsın kafi.

hamit altıntop

Her daim sevmişimdir kendisini. Özellikle milli takımımızda geçen seneye kadar topu ayağına aldığı zaman içim rahatlardı. O topu kaybetmezdi kolay kolay, emeği çok fazladır. Hep başarılı olur umarım. Karakteri oturmuş bir insan anladığım kadarı ile.

en sevilen ingilizce cümleler

shut the fuck up - gergin anlarda
honey - duygusal anlarda
sometimes somethings happens - ingilizcenin yetmediği anlarda.

tayfun özkan

Şu pazar günü sen oynamalıydın be tsubasa, golü atıp koşardın bizlere. Ahhh ahh kaldık şaban'a tum'a.

kitap okumanın çok gereksiz olması

Yanlış olduğunu bilsem de sadece filmi olan kitabı okumayı sevmiyorum ama kitap okumak gereksiz olamaz.

bir insanın kaybedebileceği en değerli şey

Kendine güvenidir.

bdp mitingleri

17 mart tarihinde, izmir'deki derbinin malum miting yüzünden ertesi güne ertelenmesi ile hep karşı karşıya gelen 2 taraftar topluluğu bu sefer mitinge karşı birlik beraberlik mesajları veriyor bu sebeple istenmeyen(!) olaylar yaşanacağını düşündüğüm miting.

üniversite sınavını kazanamayan genç ne yapar

Üzülmesine, can sıkmasına gerek yoktur. Liseden sonra direk üni'ye gidildiği zaman tam olarak alışamıyor, sıkılıyor ve büyük olasılıkla 1 sene öyle hovarda geçiyor. 1 sene sınava hazırlansın, çok abartmadan her, isteği arzusu varsa gönlünce bir yere gider zaten. 1 seneden hiç bir şey olmaz.

Dip not: emeklilik yaşı 65, ne olursa olsun o yaşta emekli olacağız zaten.

izmirli erkeklerin diğer erkekleri çıldırtması

izmir'in koyunu bile diğer illerin koyunundan daha farklı bakıyor!!!