bugün

o da size aşık olmuşsa eğer mutluluk verir. O sizin her şeyiniz olur, siz de onun gözleri olursunuz dünyayı gösteren.
(bkz: Allah mutlu mesut etsin)
Leyla ile mecnun'da yavuz'un yaptığıdır.
biliyorsun.
seni sevdim!
bir gün kör kalsaydın da severdim.
ellerin olmasaydı mesela.
ellerin olmasaydı, sen bile kendini sevmezdin oysa…

(bkz: nursen yıldırım)
çirkin insanların en büyük umudu.
aşk ile karıştırılan duygulardan bir tanesi de acımak...

ACIYAN GÖZLERLE BAKTIĞINI GÖREMEYECEK..AMA AŞK YALDIZI KAZINDIĞINDA ALTINDAN ÇIKAN ŞEY ACIDAN BAŞKASI OLMAYACAK.
ne kadar acımasız insanlarsınız siz , yarın gözlerinizin göreceğinin garantisi var mı ?
nasıl sevişeceksiniz , çirkin insan umudu gibi yüzeysel yorumlar yapabiliyorsunuz ... Aşk ulan bu bunu kısıtlamak nedir .
insanız olum başımıza her şey gelir ama ben sanmıyorum sizden başka bi insana yoldaş olsun.
gözleri görüp gönül gözü kör olandan çok çok daha makbul olan aşktır. filmlerde falan da olmuyor yani böyle şeyler bir insana aşık isen gözleri de olursun kolları da sen yeter ki sevmeyi becer.
Her insanin harci degildir diye düşünüyorum. Onyargilarinizi bir kenara birakip onu " dusuncelerinin aydinligiyla " sevmek. Cok mutlu olunuz efendim. Bircogumuzun o kadar eksiği varken yüreğinde. varsin gozleri gormesin sevdiginizin.
aşkta gören göz bizim bildiğimiz göz değildir, başka bir göz vardır aşkta. bu nedenle olabilir.

gözleri de görmese kolları da tutmasa sevebileceğiniz insanlarla yürüyün, hayatınıza aldığınız insanların kötü gününde de yanında olabilecekseniz yürüyün.
aslında bakılırsa mantıklı. en azından çirkinseniz başınıza kakamaz.
en masum ve saf belki de en güzel aşktır.. engelli insanların yürekleri, kalpleri çok güzel oluyor.. asla üzülmemeli, dalga geçelmemeli, oyalanmamalı, faydalanmamalı.. eğer ciddi iseniz yaşayın aşkınızı meşkinizi.
https://www.youtube.com/watch?v=hduHySj8BYc

charlie'nin şu videosunu izleyin. Güzel olmuş ben beğendim. Onun için yarattığınız gökkuşaklarının zarafetini hissettirin gönlüne.
Normaldir. Nasilsa araba carpinca gozleri acilacaktir.
Benimde bazı sağlık sorunlarım vardı kız beni siktir etti şimdi ben onsuz o bensiz mutsuz biliyorum.