bugün

ankara'da mithatpaşa köprüsünün hemen altındaki fast food dükkanının ismidir.

gözde pikniği meşhur yapan şey ise ürünlerinin çok ucuz olmasıdır * *
yoğun bir günün ardından tavuk dönerinizi burada yiyebilir çok cüzzi bir rakama karnınızı doyurabilir martıların çığlıklarını duyabilirsiniz

(bkz: tavuk döner yerken martıların çığlıklarını duymak)
Tavuk döner artı kolayı 3 liraya yiyebileceğiniz yer. Tabi bu kadar ucuz olunca acaba ne eti yediriyo bunlar bize diye düşünmeden edemiyor insan. Lakin bu güne kadar bi zehirlenme vakası görülmemiştir. işin ilginci bu kadar ucuz olmasına rağmen bir de evlere servis hizmeti vermektedir. Lan benzin parasını karşılamaz ki sattığın ürün. Alo paket numaraları:
(0312)
433 79 43
430 61 26
Lan martı eti falan yazmış biri huylandım lan şimdi. Gerçi ankarada ne martısı.
tavuk şiş tavuk döner 2 çeşit köfte ayran artı profetorolün 3 lira olduğu yer
en gözde mekanımdı*. öğrenci mekanıdır. mekanın sahibi şifo mehmet'tir*. yaklaşık 2 yıl önce dükkanı genişletip, modernleştirdiler ve bu sonları oldu. Yasağa rağmen sigara içilebilirdi. Artık ne o eski gözde piknik havası*, ne de yediğinizin o eski tadı var ve son duyduğuma göre artık ankaragüçlü bebeleri de çalıştırtmıyormuş.

(bkz: bir devrin sonu)
ortaokuldayken dersaneden ders çıkışı arkadaşlarla gittiğimiz mekandır. mithat paşa köprüsünün altında sağda kalmaktadır yeri, vakti zamanında iki tane yan yanaydılar şimdi birini hırdavatçı yapmışlar. bir neslin ders çıkışlarına damga vurmuş yerdir. tinercilerle her an muhatap olabilirdiniz eskiden ama şimdi nasıldır bilmiyorum. uzun zamandır gitmiyorum.