bugün

göt ve yürüme kısmının net anlaşıldığı ancak devrimci kısmında errör errör diye uyarı veren bir tesbittir.
ama bazı götler beğenmiyor. çünkü onların adalet gibi dertleri yok.
(bkz: ensar vakfı)

Götçülüğün uzmanının görüşüdür.
terbiyesizce bir başlıktır.
Bu tarz sözler evrensel ahlağa uymayan sözler ve bu insanın bir partiyi savunması ve yermesi insanlık için çok büyük bir yer edemez zaten.
Devrimci değilim chp li yada hdp li (Yürüyüşe hdp de katıldığı için belirttim yoksa chp yle hdp yi aynı kefe de gördüğümden değil) de değilim.

Edit. Sözüm sadece başlık sahibine değil bu tarz cevap verenlere de. Birleşip bir parti kurun siz bari partizanların adını kirletmeyin. Birbirine bu şekilde hakret eden insanlar var oldukça a partili b partili kişiden nefret edecek. Bence bu futbol takım taraftarlarının birbirine girmesinin ardından karşılıklı iki takım oyuncularının birlikte yemek yemesi gibi bir durum. Yahu biz birbirimizi sevelim onlar zaten gel keyfim gel. Briliktr yaşayan biziz. Kim olursa olsun bizim halimizden zaten anlamayacaklar.
ensar vakfı ne arar la adalet yürüyüşü'nde?
Ahlakı makattan,
siyasi konulara yaklaşımı düzce gübresinden ibaret,
şanzumanı dağıtmış malum enjeksiyonlu motor beyanı olan sefil başlık.
aaa ne güzel havlıyor.
(bkz: dincilerin kafayı götle livatayla bozmuş olması)
imam hatiplerde, vakıf yurtlarında bunu mu öğretiyorlar size.
Basligi acan yazarin götünemi meraklanmislar ,
Süphe uyandirdi bak simdi .
Kızın bildiği bir şey olsa gerek...
Dinci pezevenkler de "Şeriat isteriz, kahrolsun israil!" diye yıllarca g*t yırtıyor.

Dünya gelişti, bi' siz gelişemediniz a*ına koyduğumun iguanaları. Biz ilim-irfan yolunda ilerlerken siz bu bataklıkta avazınız çıktığı kadar bağırmaya devam edeceksiniz.

Eğer dinimiz olan islâm'a o kadar sahip çıkıyorsanız, okuyun! Lâkin islâm'ın ilk emri "ikra(oku)!"dur.

Aklınızı başınıza devşirin.
ben bugun 18 kilometre yurudum. 18 kilometre.. benim gibi 20 bin kisiyle.. baldirlarim kopmak uzere.. yarin da yaklasik 21 kilometre yol yuruycem. yorgunlugu atmak icin dinlenmeye bile enerjim yok.. ama yalniz degildim. benden baska 20 bin insan vardi.. gucsuz degildim. umutluyum.. buradaki sinerjiyi ancak burada olan varsa o bilir.. yuh da duyduk alkis da aldik..

hic kimse icin olmasa kendim icin umutluyum. oturdugum yerden atip tutmadigim icin, klavye vatanseveri ya da klavye delikanlisi olmadigim icin, degistirebilir miyim bilemem ama degistirmek adina caba sarfettigim icin. rahatsiz oldugum seyleri yutmak yerine ses cikarabildigim icin...

tum bunlar icin yuruyorum. yuruycem de. ve ben bu yorgunlugu cekerken sen ve senin gibi ne idugu belirsiz it kopuga bu saygisiz laflari saydirmam. gotcu de dedirtmem gotcu devrimci de.. trollluk yapmaksa niyetin once trollugun ne oldugunu ogren.. siktirin gidin baska yerde havlayin!
devrimcilerle, adaletle ama daha önemlisi dışkılığıyla ciddi sorunları olan bir " şahsın " ,
siktri boktan bir başlığı sürekli gündeme taşıma çabası.

not: kimin bebesiyse ebeveynlerine haber verin. yazıktır. bu başlıktan telef olacak.
ne devrimcisi lan ibibik denilecek başlıktır..

hangi yüzyıldan aramıza katılıyorsun acaba?

kim sana hangi tarihi hangi gerçekleri anlatmak için kendini yorsun ki sıfatını siktiğimin deniz hıyarı kılıklısı..

çok şükür ki günlük küfür ihtiyacımı sen ve bir kaç andaval üzerinden karşılıyorum hayır zaten severim küfürü.. düşündüm de bak şimdi varlığına duacıyım.. yoksa toplantının orta noktasında elinde ki o kalemi götüne sokayım fln derim hiç hoş olmaz.. çok büyük yardımların oluyor bana bu aşamada..

fakat yine de sıktın lan amına çaktımın barzosu seni..

seni değil seni konuşturan sözlük ve yönetimini sikerteyim..
Kuştan ödünç aldığı beyniyle hayat süren, her olayı embesil bir algıyla yorumlayıp , oksijen israfı mahluklara ait bir tespittir.

Kelime dağarcıkları ve algıları ancak " göt" kadar olan bu güruhun en kıymetli organları da o' dur. O' nu büyütmeye bayıldıkları için yürümeyi, ses çıkarmayı, işe yaramayı pek sevmezler.

Adalet için yürüyen kesim, duyarlı, demokrasiyi, hakkı, hukuğu hatırlatmak isteyen kesimdir aga!

Sen anlamazsın!
Demek ki dogru yolda devrimciler ki götler bundan rahatsiz olmus.
içindeki birikmiş g.tçülüğü sözlükte kadın yazar taklidi yaparak bastırmaya çalışan bir kunelin söylemidir. bu kadar kansız bu kadar aşağılık olan bir bu var birde bunun feykleri. üstlerine tanımam.. 2 veya 3 tane feyk hesabı ile beraber sözlükte cirit atmasına izin veriliyor.

moderasyona ise artık söyleyecek bir şey bulamıyorum şu açtığı başlığı ve diğer iğrenç başlıkları açan şu girdiği entirileri giren bir foseptiğe hem kendileri katlanıyor hem bizi katlanmak zorunda bırakıyorlar..
dini bütün (!) oğlancıların zoruna gitmiştir.
Ülkede seviye mağma düzeyinde.
AKP döneminde olmuştur.
yürümek sizin için basit bir eylem çünkü, taciz tecavüz olsaydı beğenirdiniz.

bir şeylere tepkisiz kalmak sizin işiniz.

adalet belki hiç olmayacak ama, eşitlik gerek her kısıma.
40 yıl baksam içlerinden kim götçü,kim değil tanımam. Demek aralarında yazarın üstünden geçmişler var ki, tanımış hemen.