bugün

hiç görmediği, göremeyeceği bir insana aşık olan insandır. enayidir, değildir. bilemeyiz. ama kesin bir şey vardır, normal ilişkiler gibi bitmez. aldatma, ihanet gibi şeyler bol olur.

birde böyle bir şey var: http://silikherif.blogspo...i-sikmeye-kalksyoruz.html
yok artiktir.
Sanaldan biriyle sevgili olmaktır sadece resimlerine bakarak aşkı yaşamaktır ve tabi vazgeçilmez olan gece yarısı telefon konuşmalarıyla ses tonuylada aşk yaşayan insan topluluğudur.
(bkz: gelecekteki sevgilime not)
muhtemelen boşluktadır. ilgiye ihtiyacı vardır.
çalıştığı yerde patronu hiçbir şey dememişken;
- efendim
- buyrun
- hı
gibi duymadığı şeylere cevap veren kardeşimizdir.
hiç gelmeyecek birini özleyip ve beklemekten hallice olanıdır.
bu modeller çoktur fakat reel hayatta hiç yoktur .
kanımca gerçekten seven biridir. zira yüz güzelliğine değil gönül güzelliğine inanmış ve bu durumda aşık olmayı başarabilmiş kişiliktir.
Görmediyse, karşısındaki kişinin mizacına aşık olmuş insandır.
dunuadaki en gereksiz seydir. ulan belki kokuyor adam, miden kaldirmayacak. soguyacaksin. yukledigin o kadar anlama yazik degil mi?
bazen, neredeyse hergün görmek zorunda kalınan birine aşık olmaktan daha iyidir.
çok yanlız kalmış artık kendine sarmaktanda sıkılmış insan , ilk gelene gider .
çok yanlız kalmış artık kendine sarmaktanda sıkılmış insan , ilk gelene gider.
Arabesk rap dinleyen ergenlerin bir çoğu tamda başlıkta anlatılan insanlardır.
Bir insanin disarida baska bir insani gordugunde -konusmadan- etkilenecegi seyler bellidir ve bunlar gorseldir. Fakat fotografini dahi gormedigin bir insanin sadece fikirlerinden, akil yurutme seklinden, konusma tarzindan, senin fikirlerine olan yaklasimindan, senle paylastiklarindan etkilenirsin. Bu etkilesim ilerki boyutlarda aska donusebilir. O safhaya geldikten sonra zaten tip onemli degildir. Bu olayin deneyimlenmeden anlasilmasinin cok zor oldugu kanaatindeyim. Ben de yasamadan once imkan vermiyordum.
fikirlere aşık olmuştur.
Bir hayale aşık olmuş insandır.

aşkı, zihninde canlandirarak gerçekleşen aşk da çok geçmeden hayal kırıklığı ile son bulacaktır. çünkü kalbinde yaşattığı sevgili, olmasını istediği biçimdedir ancak gerçekler o kadar da toz pembe değildir.

görmekten kasıt aslında fiziki unsurlar değil, bi bakış, gülüş, belki bi dokunuş, bazen de kokudur. bunları hissetmeden aşık oldum diyorsanız, o kelebeklerin asıl katili sizsiniz.
Gördüğü insana bile hayalindeki ruh ondaymışçasına aşık olabiliyor insan. Görmediği insana da beğendiği bedeni yakıştırıp pekala aşık olabilir.

Görüp, tanımak sonra aşık olmak aşık olmanın en iyi yolu sanki. Bakın en mantıklısı demiyorum, aşkta mantık ne gezer.
benimdir bu. parası varsa görmeme gerek yok. zengin qızlar hacklesin.
çok güzel dolandırılır. hem de öyle böyle değil. parasını pavyonda ezmecesine.
Dış görünüşten değil de iç zenginlikten etkilenmiş insandır. Aşk değildir o. Aşk olsa duramazdın.
bir takım sanal ve hayali aşklardır.

(bkz: şizo).
Paranoyak olma ihtimali bulunur. Evet.
Onun adı Mustafa Kemal Atatürk.